3DTuning MOD APK v3.7.240

3DTuning MOD APK v3.7.240
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher 3DTuning
Yayıncı 3DTuning
Tür Simülasyon
Boyut mb
Versiyon 3.7.240
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi May 20, 2022
MOD Bilgisi Full Unlocked
Android Android Simülasyon
4.0 ( 673 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Full Unlocked

Rate this post

3DTuning: Araba Oyunu ve Simülatör Uygulaması hem bir 3D araba yapılandırma aracı hem de bir oyundur. 3D tuning Uygulaması size yüzlerce arabayı, kamyonu ve bisikleti benzeri görülmemiş fotogerçekçi kalite ve ayrıntıda kişiselleştirme imkanı verir. Çok çeşitli otomobil parçaları, kişiselleştirme özellikleri ve tasarım seçeneklerimizle, tarzınıza mükemmel uyan bir yapıyı kolayca yaratacaksınız.

ABD ve dünyadaki otomotiv hayranları arasında popüler olan 1000'den fazla model:
– Kamyon konfigüratörü: 1950'lerden başlayarak neredeyse tüm nesil efsanevi klasik ve modern ABD ve Japon kamyonları;
– Muscle Car Configurator: Tüm zamanların klasiklerinden günümüzün en çok satanlara kadar uzanan geniş klasik ve modern Amerikan güçlü otomobil seçenekleri.
– Ayar yapılandırıcı: ABD'den ve dünyanın her yerinden en popüler arabalar, bisikletler, helikopterler, SUV'ler ve hatta yarı kamyonlar.


3D TUNING, bir yapılandırıcıdan daha fazlasıdır:
– Diğer 3DTuning kullanıcılarına meydan okuyarak otomotiv tasarım becerilerinizi test edin;
– Araba, kamyon ve bisikletlerden oluşan benzersiz Garajınızı yaratın;
– Kreasyonlarınızı Zaman Çizelgesi'ne gönderin, arkadaşlarınızdan ve dünya çapındaki otomotiv hayranlarından Beğeniler ve Yorumlar alın;
– Ayarlarınızın fotoğraflarını ve videolarını sosyal hesaplarınızda paylaşın;
– ABD'den ve dünyanın dört bir yanından diğer "ayar ustaları" tarafından yaratılmış milyonlarca özelleştirilmiş aracı keşfedin.

ÖZELLİKLERİ:
– En yeni otomobil, kamyon ve bisiklet modellerinin yanı sıra 20. ve 21. yüzyılın en popüler klasik modellerinden oluşan geniş bir seçki;
– HD kalitesinde görüntülere ve birçok etkileşimli öğeye sahip tamamen ayrıntılı 3D araba modelleri;
– On binlerce markalı, özel, araca özel ve evrensel uyumlu otomobil, kamyon ve bisiklet parçaları;
– Eşsiz tekerlekler, geniş gövde kitleri, tamponlar, rüzgarlıklar, çamurluklar, kaldırma kitleri, ayırıcılar, difüzörler, arazi ve spor lastikleri, ızgara korumaları ve koruma çubukları, susturucular ve egzozlar, taban rafları ve kovalama rafları, kasa kaplamaları , çıkartmalar ve daha birçok araba parçası kategorisi;
– Çevrimiçi otomobil parçaları kataloğu – ürün özellikleri, resmi satıcı bilgileri ve mevcut bayi bulucu;
– Özelleştirme ve yapılandırma seçenekleri arasında renkler ve yüzeyler, süspansiyon seviyesi ve kamber/ofset ayarları, ışıklar açık ve motor sesleri özelliği, özel arka plan uygulamaları ve daha pek çok şey bulunur;
– Uygulama 3DTuning.com web sitesi ile entegre edilmiştir, bu nedenle benzersiz araba garajınız her zaman hizmetinizdedir ve sürekli ve sık içerik güncellemeleri tüm cihazlarda hemen kullanılabilir.

Araba/Kamyon/Bisiklet listesi aşağıdaki popüler kategorilerdeki modelleri içerir:
Sedanlar, Lüks Sedanlar, Spor Sedanlar, Coupe'ler, Spor Arabalar, Station Wagons, Hatchback'ler, Cabrio'lar, Sportif Yardımcı Araçlar, Minivanlar, Kamyonetler, Ağır Kamyonlar, Motosikletler, Helikopterler, Klasik Arabalar, Klasik Kamyonlar, Pony Arabalar, JDM'ler, Muscle Arabalar , American Muscle Cars, American Trucks, Performance Cars, Super Cars/Hyper Cars ve çok daha fazlası.

Araba/Kamyon/Bisiklet parça bileşenleri listesi aşağıdaki kategorileri içerir:
Tekerlekler, Frenler, Lastikler, Off Road Lastikleri, Tamponlar, Çamurluklar, Gövde Kitleri, Basamak çubukları, Farlar, Arka Lambalar, Tavan Işık Çubukları, Kaput, Kaput Kepçeleri, Kaput Havalandırmaları, Yan Aynalar, Egzoz sistemleri, Susturucular, Izgaralar, Taban Rafları, Tonneau Örtüler, Çıkartmalar, Kaldırma Kitleri, Kovalama Rafları, Kapı Menfezleri, Koruma Barları, Izgara Koruyucular, Amblemler, Sis Farları, Askılar, Led Işık Çubukları, Alt Izgaralar, Koruma Plakaları, Rüzgar Deflektörleri, Yatak Örtüleri, Yatak Basamakları, Karavan Kabukları, Alet Kutuları , Antenler, Dış Trimler, Kanardlar, Bölücüler, Far Kapakları, Far Renkleri, Yan Dudaklar, Spoiler, Pencere Panjurları, Difüzörler, Arka Lamba Kapakları, Çamurluk Kepçeleri, Fren Rotorları, Motor Korumaları, Tanklar, Gaz Kapakları, Gidonlar, Gaz Kapakları, Koltuk Kaportaları , Ön Kaplamalar ve çok daha fazlası.

Kişiler:
Bilgi@3dtuning.com

Neler yeni ?

Hi everyone!
Brand new updates are available in Truck, Muscle and Tuning configurators.

Hope you will enjoy them!


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.