Age Of Magic: RPG & Strategy

Age Of Magic: RPG & Strategy
Uygulama Adı Age of Magic: RPG & Strategy Age of Magic: RPG & Strategy is the most famous version in the Age of Magic: RPG & Strategy series of publisher Playkot LTD
Yayıncı Playkot LTD
Tür Role Playing
Boyut 129mb
Versiyon 1.42
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi May 9, 2022
Android Android Role Playing
4.4 ( 430 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Age of Magic, eski bir dünyanın kalıntıları üzerinde savaşan destansı kahraman lejyonları hakkında yeni bir mobil sıra tabanlı RPG stratejisidir. Burada savaş ve sihir, baskın kahramanlar ve beceriye dayalı dövüşlerle iç içe geçiyor.

Büyücüler, şövalyeler ve ejderhalar çağına ve fantastik RPG strateji oyununa hoş geldiniz – şimdi en iyi macera oyunlarından birini ücretsiz oynayabilirsiniz! 5 kahramandan oluşan kendi kadronuzu oluşturun ve Kampanya modunda onların sihirli hikayelerini keşfedin, Arena veya Turnuvanın zirvesine ulaşmak için unutulmaz PvP savaşlarında diğer oyuncuları yenin ve rezil Tomb of Horrors’ta becerilerinizi kanıtlayın: girilmesi kolay korkunç bir in , ama hayatta bırakmak zor!


Kendinizi bu heyecan verici macera oyununun destansı dünyasına bırakın. Age of Magic, kahramanlık, savaş, acele, ihanet, büyücülük ve anlatılmamış harikalarla dolu zengin dünyaya giden yolunuzdur. Düşmanlarınızı gücünüzle boğmak ve diyarın gerçek efsanesi olmak için bugün bu eğlenceli RPG oyununa katılın. Bu sihirli arenaya girin ve gerçek kahraman maceranıza başlayın!

Büyük arenalarda hızlı tempolu savaşlarda savaşmak için efsanevi kahramanları toplayın ve seviye atlayın. Kobolds, Elfler, Demons, Druids, Changelings, Dragonkin, Ra’Archnes ve daha fazlası arasından onlarca karakter arasından seçiminizi yapın. Bireysel RPG taktiklerini kullanın ve kazanın!

Karanlık, boşlukta yüzen bir dünyanın yıkık kalıntılarının üzerine çöker. Her gece, Lejyon’un durdurulamaz iblisleri tarafından yutulan gökyüzünde başka bir ışık huzmesi kaybolur. Yine de hala umut var. Ejderha Kehaneti, evrenin kaderini belirlemek için Kara Kule’ye giren Gerçek bir Büyücünün kehanetinde bulunur. Seçilmiş kişi olabilir misin?

⭐⭐⭐Age of Magic – Fantezi RPG Oynanış⭐⭐⭐

⚡️HİKAYE KAMPANYALARI⚡️ Işığın ve karanlığın güçleriyle delinmiş engin Age of Magic dünyasını keşfedin. Efsanevi kahramanlarla tanışın ve korkunç düşmanlarla destansı baskın savaşlarında savaşın. Gerçek Büyücü Roland’ın hikayesini ve Kara Kule arayışını takip edin. Karanlığa adım atın ve istediğini elde etmek için her şeyi yapacak olan değişken suikastçı Sharazar ile tanışın.

⚔️PVP & RPG⚔️ En iyi kahraman partisini kurun ve her gün PvP Arena’da diğer oyunculara meydan okuyun. PvE yerine rekabetçi MMO PvP’yi seçiyoruz ama hepsi bu kadar değil! Her hafta 24 saatlik Turnuvada kendinizi kanıtlayın. Zafer ve destansı ödüller kazanmak için zirveye çıkmak için savaşın! En yiğit dövüşçüye ganimetler!

🛡EFSANEVİ KAHRAMANLAR🗡 60’tan fazla destansı kahraman toplayın, onları seviyelendirin ve güçlü silahlar ve zırhlarla donatın ve yeteneklerini ve nadirliklerini yükseltin. Farklı stratejiler kullanın ve dünyanın en güçlü partisini oluşturmak için hayalinizdeki kahraman takımını oluşturun!

⚔️HIZLI HIZLI SAVAŞLAR⚔️ Ekibinizi, görsellerin çarpıcı olduğu ve her seçimin önemli olduğu büyük arenalarda hızlı ama taktiksel sıra tabanlı destansı savaşlara yönlendirin. PvP stratejiniz oyunun temposunu belirleyecek, bu yüzden akıllıca hareket edin!

⚡️BİRÇOK DİĞER MOD⚡️ Korku Mezarı ve Hazineler Vadisi, benzersiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla savaşırken sınırlarınızı test edecek. Daha da zor yeteneklere sahip zorlu karakterlerle yüzleşmek için MMO RPG etkinliklerine katılın ve zorluk ne olursa olsun gücünüzü test edin!

Age of Magic, en iyi RPG masa oyunu ve MMO fantezisini birleştirir.
RPG çok oyunculu hayranlar topluluğuna katılın ve Age of Magic kahraman bilgisine dalın: onların dünyasında kimin yaşadığını öğrenin, hikayelerini okuyun, sınıfları ve grupları hakkında daha fazla bilgi edinin ve öğelerin, becerilerin ve çok daha fazlasının nasıl kullanılacağını keşfedin!

Facebook http://plkt.me/2v7y9
heyecan http://plkt.me/lx0s6
Youtube http://plkt.me/n0lgo
Instagram http://plkt.me/mn5nz
Anlaşmazlık http://plkt.me/c91s4

Gerçek bir rpg eyleminin tadını çıkarın! Büyücüler, şövalyeler ve ejderhalar çağında seyahat edin! Sıra tabanlı savaşlar ve rol yapma unsurları ile bir fantezi dünyasına dalın! Heyecan verici hikayeleri keşfedin, tüm sihirli kahramanları toplayın, destansı patronlarla savaşın ve PvP Arena’da hükmedin!
⚡️⚡️⚡️RPG macerası sizi çağırıyor!⚡️⚡️⚡️

Neler yeni ?

New Hero - Beorn and event - "Forest Guardian"
Skins in the Soulkeeper Shop
New pickup points for rare Heroes
Calendar as a gift!


Hemen indir (129mb)

Artık indirmeye hazırsınız Age of Magic: RPG & Strategy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.