Bus Simulator PRO: Buses

Bus Simulator PRO: Buses
Uygulama Adı Bus Simulator PRO: Buses Bus Simulator PRO: Buses is the most famous version in the Bus Simulator PRO: Buses series of publisher Sir Studios
Yayıncı Sir Studios
Tür Hileli Oyunlar
Boyut 540mb
Versiyon 1.9.0
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Mart 29, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Hileli Oyunlar
3.8 ( 835 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Bu oyunda dünya yapımı, gerçek dünyaya kıyasla çok yüksek bir doğruluğa sahiptir. Oyuncular, otobüslerine göre dünya çapında gezilere katılabilirler. Aynı türdeki oyunların aksine Bus Simulator PRO Apk, oyuncuların herhangi bir şehre bağlı olmadan hareket etmelerine olanak tanır. Sahip olduğunuz otobüs de kişisel tercihlere göre değiştirilebilir.

MEMNUNİYET DENEYİMİNİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Aslında oyuncular bu oyuna otobüs gibi devasa bir ulaşım aracını sürerken hem tatmin olmak için geliyorlar. Temel olarak, gerçek hayatta bir otobüs şoförü olmak zordur ve bu çok zaman ve çaba gerektiren zor bir iştir. Ancak Bus Simulator PRO Apk ile çok fazla çaba harcamadan gerçek hissin tadını kolayca çıkarabilirsiniz. Sadece oyuna başlayın ve kontrol etmeniz için bir otobüs sizi bekliyor.


Ayrıca, oyun geliştiricisi çok sayıda temel fizik eklerken oldukça ince davrandı. Arabanızı kullanmak daha kolay hale gelir, ancak yine de gerçek hayattaki bir mesleğe tepki verir. Ayrıca benzersiz grafik tasarımı da arabayı kullanmayı çok daha çekici kılıyor. Yeni grafik teknolojisi sayesinde, bir otobüs şoförünün baskısını cep telefonunuzda gerçekten hissediyorsunuz.

YOLCULARDAN ÖZEL GERİ BİLDİRİM

Oyuncunun sürüş deneyimini en üst düzeye çıkarmak için Bus Simulator PRO benzersiz bir özellik tasarladı. Araba sürerken, genellikle sadece yoldaki zorlukların üstesinden gelmeye odaklanırsınız. Genellikle, simülasyon oyunları oynarken bu bariz süreçlerden biridir. Ancak bu oyunda, AI’ların yolcu olarak ayarlanmasıyla, daha fazla yolculuktan sonra geri bildirimlerini alacaksınız.

Sorunsuz bir yolculuğunuz varsa, kesinlikle her şey mükemmel olacaktır. Otobüsünüzdeki yolcular size son derece yüksek puan verecekler ve sorunsuz ve güvenli bir yolculuk için size teşekkür etmek için size 5 yıldız verecekler. Tersine, tehlikeli bir şekilde araç kullanırsanız ve yolculara rahatsızlık verirseniz, taşınmak, itibarınızı ve gelecekteki seyahatlerinizi önemli ölçüde etkileyen olumsuz yorumlar alır.

KENDİ TASARIMCINIZ OLUN

Temel olarak, oyundaki otobüsler, modern ulaşımın standart formuyla tasarlanmıştır. Oyuncular şu anda mevcut olan en güzel otobüsleri kontrol edebilecekler. Ancak herkes kendi tasarımını yaratabilir. Sevdiğin sürece her şey mümkün. Örneğin, vinil türleri, jantlar, kaplamalar gibi görünen parçaların tümü değiştirilebilir ve bunlar otobüsünüzün daha gösterişli olması için öne çıkan unsurlar olacaktır.

Ayrıca oyuncular otobüsleri herkesin gözünde benzersiz kılmak için boyayabilirler. Pembe ve Hello Kitty süslemeli bir otobüs New York sokaklarında dolaşsa ilginç olurdu. Japon Anime kültürünü biliyorsanız, waifu karakterleriyle süslenmiş otobüsler de heyecan verici bir özellik. Yeterince yaratıcı olduğunuz sürece, oyun özgürce çalışmanız için yeterli olanakları sağlayacaktır.

DÜNYAYI OTOBÜSLE GEZMEK

Gerçek bir otobüs şoförü ancak belirli bir şehirde belirli bir güzergahta seyahat edebilir. Ancak Bus Simulator PRO, oyuncularına sınırsız özgürlük sunuyor. Oyunun geniş dünyasındaki rahatlıktan dolayı istediğiniz yere hareket edebiliyorsunuz. Genellikle ilerlemeniz sistemden bir görev aracılığıyla oluşturulur. Örneğin, Albany’de 30 misafir alın. Bu görevle, o yere gitmeniz ve doğru sayıda yolcu almanız gerekecek.

Görevler verildiği sürece, onları alacaksınız. Aynı anda birçok görev verilecek ve size uygun olanlardan birkaçını alabilirsiniz. Sağladıkları faydalar, yüksek talep gören sürüşler kadar büyük olmasa da, yine de mükemmel bir alıştırma fırsatıdır. Saatlerce pratik yaparak sürekli olarak gelişebilirsiniz ve bu gelecekte çok büyük faydalar sağlayacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Sokakta göreceğiniz en havalı otobüsleri sürün ve daha önce hiç denemediğiniz sürükleyici deneyimler yaratın
  • Dev bir toplu taşıma aracı kullanmanın gerçek hissi. Bir motosiklet veya bisiklet sürmekten çok daha zor olacak ve zorluk son derece yüksek
  • Yüksek teknolojili grafikler en gerçekçi deneyimi sunar. Gerçek fizik etkileşimleri ile çok daha dikkatli sürmeniz gerekecek
  • Sanal yolcuları simüle eden AI sistemi. Siz onları hedeflerine götürürken, yolcuların gerçekte yaptığı gibi sürücü ile etkileşime girecekler.
  • Yolculardan gelen gerçek geri bildirimler, seviyeyi iyileştirmeye yardımcı olur. İyi incelemeler, her aşamada sürüş becerilerinizi yansıtır
  • Görevlerle dünyayı dolaşın. Bir şehirde bir görevi kabul ettiğiniz sürece o yeri ziyaret edebilirsiniz.
  • Kendi güçlü otobüsünüzü tasarlayın. Vinil türleri, jantlar, kaplamalar gibi etkileyici vurgu parçaları özelleştirilebilir
  • En yeni otobüs modelini oluşturmak için birçok farklı müşteri


Hemen indir (540mb)

Artık indirmeye hazırsınız Bus Simulator PRO: Buses ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaSir Studios

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.