Chicken Gun MOD APK v2.9.01 (Unlimited Money)

Chicken Gun MOD APK v2.9.01 (Unlimited Money)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher ChaloApps
Yayıncı ChaloApps
Tür Aksiyon
Boyut 20mb
Versiyon 2.9.01
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi April 20, 2022
MOD Bilgisi Unlimited Money
Android Android Aksiyon
4.4 ( 161 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Unlimited Money

Rate this post

Chicken Gun APK, her zaman heyecan verici ve her saniyesi dramatik olan atış oyunları hakkındaki fikrinizi değiştirecek. Her zaman sağlam bir tarza ve yüksek aksiyon faktörüne sahip olan diğer oyunların aksine, bu oyun esas olarak eğlencelidir. Bir atış oyununun neden her maça girdiğinizde konsantre olmak yerine herkesi güldürebileceğini düşünmeyeceksiniz.

YANGIN TABANCASI YENİ TİPİ

Chicken Gun, tanıdık horoz dövüşü oyununu simüle eder ve bugün dünyanın birçok ülkesinde geleneksel bir uzmanlık alanı olarak kabul edilir. Ama her zamanki gibi horozlarla dövüşmek yerine, bir tavuk gibi oynayacak ve bölgenizi istila etmek isteyen diğer vahşi horozları yok etmek için bir silah tutacaksınız. Bu doğru ve bunun her zamanki gibi bir insan görüntüsü değil, tavuklar arasındaki bir kavga olduğunu bir yerlerde yanlış duymadınız.


Görkemli armaya ve hatta yüz ifadelerine kadar tüylerin rengini seçmek gibi birçok farklı tavuk arasında öne çıkacak şekilde tavuk karakterinizi tasarlamakta özgür olacaksınız. İstediğiniz görünüme sahip olduktan sonra tavuğunuza isim verebilir ve kimin en güçlü olduğunu kanıtlamak için maça katılmaya başlayabilirsiniz.

OYUNA GİRMEK ÇOK KOLAY

Tavuğunuzu hareket ettirme düğmesi ve hedeflere ateş etme düğmesi gibi temel olarak iki temel kontrol düğmesini kullanacağınız diğer oyunlardan hiçbir farkı yoktur. Ayrıca, sis bombası, el bombası gibi rakibinizi olabildiğince çabuk yenmeniz için gerekli olan diğer bazı öğeleri de ekranda görebilirsiniz. Bir düşmanı her öldürdüğünüzde, bazı puanlar alacaksınız. Yeterince puan topladığınızda, bunları, tavuğunuzun seviyesini her zamankinden daha hayati hale getirecek öğelerle takas etmek için kullanabileceksiniz.

Ve daha fazla puana sahip olduğunuzda, şu anda kullandığınız silahtan daha gelişmiş ve daha önemli hasara sahip yeni bir silah seçme şansına sahip olacaksınız. Silahlar önemlidir çünkü rakiplerinizi öldürmenizi kolaylaştıran tek şey onlardır ve birkaç özel silahla bir grup saldırgan tavuğu yenebilirsiniz. Ancak, daha sonra eskisinden daha güçlü ve daha çok olacaklar, bu nedenle her durumda her zaman tetikte olmalısınız.

SADECE BU OYUNDA BULABİLECEĞİNİZ KOMİK ŞEYLER

Silahlarla savaşmalarına rağmen, tavukların hareket hızları daha hızlı olamaz, ancak şişko göbekleri nedeniyle çok yavaş gidebilirler. Seyahat için oldukça ağırdır, ancak bazen yavaşlığın onları çok sevimli ve komik gösterdiğini görebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda dans etmek veya komik aramalar yapmak gibi birçok komik eylem de gerçekleştirirler.

Sadece yürüyüşleri hakkında değil, tavukların yüz ifadeleri de sürekli değiştiği için sizi güldürecek. Elinde silah tutarken çok korkutucu görünen ciddi bir ifadeyle sağlam ve heybetli görünüyor. Ama sadece vurulduklarında, çok kaygısız ve sevimli bir şekilde sersemlemiş, şaşırmış bir yüz gösterdiler.

Eşsiz ve yeni bir tarzda ama yine de bir o kadar eğlenceli bir atış oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız Chicken Gun’a gelebilirsiniz. Elbette sadece birkaç dakika oynadıktan sonra gözlerinizi ekrandan alamayacaksınız çünkü yorucu bir iş gününün ardından kahkahalara boğulacaksınız.

Neler yeni ?

New race track, chick skin.


Hemen indir (20mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.