Demolition Derby 2 1.3.64 Apk + Mod (Money)

Demolition Derby 2 1.3.64 Apk + Mod (Money)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Beer Money Games!
Yayıncı Beer Money Games!
Tür Yarış
Boyut 2mb
Versiyon 1.3.64
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi May 2, 2022
MOD Bilgisi Money
Android Android Yarış
4.6 ( 422 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Demolition Derby 2, herkesi, gerçek eğlencenin peşindeyse insanların birinci olmak yerine çarpışmaya odaklandığı benzersiz yarış oyunuyla tanıştırıyor. Oyun aynı zamanda çevreyi canlandırmak için gerçekçi bir 3D grafik motoru kullanıyor ve derbi modunda arabaları çarparken her zaman insanların isyan etmesi için koşullar yaratıyor. Bunun da ötesinde, oyun genişletmeleri yenilikçi ve potansiyel dolu, herkesin diğer çılgın yarışçılarla en iyi zamanını geçirmesini sağlıyor.

HAREKETLİ ATMOSFERLERLE YÜKSEK HIZLI YARIŞ OYUNU
Demolition Derby 2’nin oynanışındaki en etkileyici nokta, herkesin en eğlenceli deneyimi yaşaması için asla sönmeyen hareketli atmosfer ve eğlencenin sıcaklığıdır. Buna, insanların kaos anları yaratmak için yüksek performanslı arabalar kullandığı eğlenceli ve yenilikçi oyun modları da dahildir. Ayrıca, ek öğeler veya çevresel unsurlar işleri daha eğlenceli hale getirecek ve rakibi kızdırırken herkese nihai coşkuyu yaşatmayı vaat edecek.


YARIŞ TÜRÜNÜN DOĞRULUĞU İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI
Tüm oyun modları, ister varyant ister orijinal olsun, yarış unsurları etrafında döner, böylece herkes birlikte harika zaman geçirir. Her oyun modu, oyuncuların gerçekçi ortamlarda birbirlerine karşı yarıştığı açık dünya sürüşü olmak üzere, türün en bilinen özünü sergiliyor. Diğer birçok mod eğlencelidir, ancak çoğu insan, insanların güçlü çarpışma ve rakiplerini devre dışı bırakan rakiplerle uğraştığı derbi moduna odaklanır.

Neler yeni ?

*1.3.64
-Bug fixes


Hemen indir (2mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaBeer Money Games!

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.