Drag Battle 2: Race World

Drag Battle 2: Race World
Uygulama Adı Drag Battle 2: Race World Drag Battle 2: Race World is the most famous version in the Drag Battle 2: Race World series of publisher Ice Storm
Yayıncı Ice Storm
Tür Hileli Oyunlar
Boyut 152.39 MB
Versiyon 0.99.20
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Mart 22, 2022
MOD Bilgisi Reklam kazanç ödülü
Android Android Hileli Oyunlar
3.8 ( 678 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Drag Battle 2: Race World Apk, kullandıkları aracın performansına uygun kısa ve zorlu drag yarışları sunuyor. Oyuncunun, doğru zamanlamayı ve hızı değiştirerek aracın hızını sürekli olarak artırması gerekecektir. Aynı zamanda, oyuncuların sahip olabileceği araba sayısı tamamen çeşitlidir ve performanslarını artırmak için hepsinin farklı parçalara ihtiyacı vardır.

Çocuk arabaları oynamayı seviyorsanız, bu oyun size gerçek hızı öğretecek! Drag Battle 2: Race World Apk‘da spor arabanızın ne olacağına yalnızca siz karar verirsiniz. Motor tipi, süper şarj cihazları ve yarış parçaları konusunda artık kısıtlama yok. Yakıt kısıtlaması yok. Senin garajın, senin kuralların, senin asi yarışların!

Drag Battle 2 Apk

Devasa araba koleksiyonundan herhangi bir modeli seçin ve gerçek bir yarış canavarı yaratın. İster eski bir klasik, ister modern bir hiper otomobil. Garajınızı doldurun.

Bir akortçu ve gelişmiş sürükleme teknisyeni olarak yeteneğinizi keşfedin. Başarılı bir yarış için kesinlikle her şey arabada ayarlanabilir. Lastik basıncı ve süspansiyon yüksekliğinden NO2 enjeksiyonuna, sürüş tipi ve şanzımana kadar. Oyundaki değişimi hemen hissedeceksiniz.

Drag Battle 2 Son Sürüm Hileli Mod

Bir sürükleme savaşını kazandığınızda, para, güçlendiriciler ve parça kartları içerebilecek bir kutu alırsınız. Bahsi yükseltmeye devam edin: parça seviyelerinizi yükseltin ve destansı ödüller almak için liginizi yükseltin.

Rakibinizi geride tutmak için turbo modunu açmayı unutmayın. Yedekleri maksimuma kadar kullanın. Sonuçta bu drift değil ve oyunda sahip olduğunuz tek şey 1/4 mil mesafe ve nitro düğmesi!

Güzel şeyleri bilenler için, otomobilinizi benzersiz ve benzersiz hale getirmenizi sağlayacak profesyonel ayar ve birçok stil öğesi hazırladık. Renklendirme için birçok seçenek, gerçekçi fizik ve grafik seviyesi oyunda sıkılmanıza izin vermeyecek. Pistin asfaltını yansıtan parlaklık veya göz korkutucu bir spor otomobil görünümü için mat boya – sadece siz karar verin.

Drag Battle 2 Hileli Apk Özellikleri

Tamamen ücretsiz sürükle simülatörümüzde dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla çevrimiçi olarak yarışın. Gezegendeki en iyi yarışçıların ve mekanikçilerin şöhret salonuna adınızı girin. Spor arabanızı podyuma çıkarın. Yarıştan sonra rakibin arabasını ve onu nasıl pompaladığını görebilirsiniz. O zaman kendi aracınızı daha iyi ve daha hızlı yapın ve arabaların savaşında çevrimiçi yarışı kazanın.

Çeşitli düzenlemeler, her türlü oyun aktiviteleri, simülasyon parkurları ve görevler ile büyüleyici çevrimiçi şampiyonalar sizi drag yarışları evrenine sürükleyecek.

Klanlara katılın, diğer oyuncuların arabalarına bakın, yedek parça, benzersiz kartlar talep edin ve askıya alma veya şanzımanınızı en iyi nasıl ayarlayacağınız hakkında sohbet edin. Kendine güveniyor musun? Sonra kendi kanun kaçağı klanınızı yaratın.

Drag Battle 2 Hileli Mod Apk

Oyunu her gün geliştiriyoruz. Neyi daha iyi yapacağınız veya hangi parçaları tanıtacağınız konusunda herhangi bir öneriniz varsa veya canavar kamyon veya drift modu istiyorsanız, lütfen bize bildirin.

Sokak yarışlarında yasak hız adrenalini mi ısıtıyor? Asfalt lastiğin yanmasından erir mi? Bu yüzden en iyi arabanızı alın ve meydan okumayı kazanın. Bu tür araba simülatör oyunlarını henüz görmediğinizi güvenle söylüyoruz. Çarpıcı gerçekçi grafikler ve yeni deneyimler sizi bekliyor. Dünyada birçok drag yarışı oyunu var ama bunlardan sadece biri Drag Battle Apk.

Neler yeni ?

Yeni sezon başladısessiz seslerle sabit hata


Hemen indir ( 152.39 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Drag Battle 2: Race World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.