Dream League Soccer 2022 MOD APK 9.12 (Para Hilesi)

Dream League Soccer 2022 MOD APK 9.12 (Para Hilesi)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher First Touch Games Ltd
Yayıncı First Touch Games Ltd
Tür Spor
Boyut 4mb
Versiyon 9.12
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 4, 2022
MOD Bilgisi Para Hilesi
Android Android Spor
4.3 ( 324 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Dream League Soccer 2022, hayran oldukları birçok oyuncuyla tanışma fırsatı buldukları için futbol tutkunlarına otantik bir futbol deneyimi sunuyor. Lisanslı oyuncu sayısı, yüksek sıralamalar elde etmek ve tabanlarını büyütmek için turnuvalara katılmak için motive edilecek.

Dream League Soccer 2022’nin oyunculara getirdiği deneyim, etkileyici ve gerçekçi maçlara katılabildiklerinde tamamen emilir. Aynı zamanda çeşitli kontroller ile oyuncular kontrol becerilerini gösterebilecekler. Ek olarak, temel gelişiminize ve sporcu eğitiminize dikkat etmeniz gerekecek.


ETKİLEYİCİ FUTBOL MAÇLARINA KATILIN

Dream League Soccer 2022’nin yeni versiyonunda oyuncular, görmezden gelemeyecekleri heyecan verici yeni güncellemeler bulacaklar. Spesifik olarak, sahibi olduğunuz bir dizi binada yeni bir tesis bulacaksınız ve ihtiyaçlarınıza göre yükseltilebilir. Ayrıca, diğer tesislerin tam ayrıntılarını okurken yükseltme etkisini de görürsünüz. Aynı zamanda, takımlarla ilgili bilgiler tamamen güncellendiğinde deneyiminiz daha etkileyici hale gelecektir.

Oyuncular, takımlarını zafere taşırken tamamen etkileyici maçlar yaşayacaklar. Yorumcular sürekli olarak sahada olup bitenleri aktardığında gergin bir ortama gireceksiniz. Aynı zamanda, seyirciler veya bayraklar gibi diğer çevresel faktörler de yeni sürümde iyileştirildi, böylece oyuncular otantik bir his bulabilir ve neler olup bittiğini gözlerini alamazlar.

BİRÇOK MAÇTA GİDERKEN FUTBOL BECERİLERİNİZİ GÖSTERİN

Dream League Soccer 2022’de ilk karşılaşacağınız deneyim, takımınızla birlikte farklı maçlara çıkıp kazanmaya çalışacağınızdır. Takım arkadaşlarınızın otomatik olarak topa vurduğunu görmeyeceksiniz, ancak aktivitelerini detaylı olarak kontrol edeceksiniz. Başka bir deyişle, mümkün olduğunca çok puan almak için doğru pas ve puanlama eylemleri gerçekleştireceksiniz. Her zaferden sonra, görmezden gelemeyeceğiniz ödüller olacak.

Karakteri kontrol edecek ve tamamen kapsamlı bir bakış açısıyla hareket etmelerini izleyeceksiniz ve sahadaki diğer takım arkadaşlarını görmenizi kolaylaştıracaksınız. Aynı zamanda topu kimin tuttuğu ve hareket yönü de kolayca görebilmeniz için işaretlenecektir. Keyifli bir oyundur, ancak bir maçta oldukça fazla kontrol edebildikleri karakter sayısı nedeniyle zamanla keskinleşmeleri gerekeceğinden, oyuncunun her zaman beceri kazanması gerekir.

Becerilere ve doğru takıma sahip olduğunuzda, kesinlikle çarpıcı turnuvalara giden yolda olacaksınız. Özellikle katılabileceğiniz ve bu destansı etkinliklerde yükselmeye çalışabileceğiniz birçok lig, kupa ve sezon var. Ayrıca daha zorlu maçlar için becerilerinizi geliştirmek için oyundaki diğer birçok oyuncuyla yüzleşebilirsiniz. Elbette bu oyunda yer almaya yetkili sporcularla tanışmayı ihmal etmeyeceksiniz.

EKİBİNİZİ VE TESİSLERİNİZİ BÜYÜTÜN

Dream League Soccer 2022’de ilginç bir nokta da yarışmaya katılıp takımın ve tesisin yöneticisi olmanız. Eğitim yoluyla karakterinizin istatistiklerini iyileştirmeye yardımcı olacak eğitmenler kiralamak için bir kaynak kullanıcısı olacaksınız. Aynı zamanda, eğitmen seviyesine bağlı olarak, karakterlerin aldığı istatistik sayısı da farklılık gösterecektir. Ayrıca, ev sahibi olduğunuzda büyük para getiren stadyum başta olmak üzere, yükseltildiğinde hepsinin özel etkileri olduğu için tesislerinize de özen gösterirsiniz.

Oyunda geçirdiğiniz zaman gözlerinizi alamadığınız için

 • Getirdikleri gerçek duyguları bulacağınız ve hissedeceğiniz birçok çevresel unsurla farklı bir alan tasarımı getiriyor.
 • Tamamen güncellenmiş ve lisanslı sporcu sayısı birçok futbol severin ilgisini çekmektedir.
 • Diğer oyuncularla yapılan turnuvalar ve maçlar, nihayetinde oyuncuları kazanan olmak için katılmaya zorlar ve motive eder.
 • Devralabileceğiniz birçok tesis var ve her birinin yükseltme yaptığınızda elde ettiğiniz belirli faydaları var.
 • Çevresel faktör iyileştiğinde deneyiminiz daha çeşitli hale gelir ve sizi görmezden gelmenizi imkansız kılacak yeni bir bina ortaya çıkar.
 • Efsanevi statüye ulaşmak için sekiz kategoride yükselin ve ondan fazla kupa etkinliğine katılın.
 • Bir stadyum, tıbbi, ticari ve eğitim tesisleriyle tamamlanan kendi futbol imparatorluğunuzu yaratın.
 • Transfer piyasasındaki seçkin oyuncuları belirlemeye yardımcı olması için temsilciler ve izciler kiralayın.
 • Sürükleyici ve heyecan verici maç yorumları sizi aksiyonun içine çekiyor.
 • Sporcularınızın teknik ve fiziksel yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için antrenörler kullanın.
 • Takımınızın formasını ve logosunu kişiselleştirin veya kendinizinkini içe aktarın.
 • İnanılmaz ödüller kazanmak için normal sezonlara ve etkinliklere katılın.
 • Dream League Live ile dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz.
 • Özel film müziğinde Vukovi, Dead Pony, Kit ve daha fazlasını içeriyor!

Neler yeni ?

• Hata Düzeltmeleri


Hemen indir (4mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
 • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.