#DRIVE MOD APK v2.2.55 (Sınırsız Para)

#DRIVE MOD APK v2.2.55 (Sınırsız Para)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Pixel Perfect Dude S A
Yayıncı Pixel Perfect Dude S A
Tür Yarış
Boyut 14mb
Versiyon 2.2.55
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 14, 2022
MOD Bilgisi sınırsız para
Android Android Yarış
4.4 ( 386 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Arabaların Kilidi AçıldıKamyonların Kilidi AçıldıReklam Yok: Tüm reklamlar kaldırıldı.

Rate this post

#DRIVE APK, oyuncuların birçok zorluğun üstesinden gelmek için çarpıcı bir sonuç elde etmek için becerilerini sergileyecekleri bir sürüş oyunudur. Oyunun size getirdiği sahneleri ve araçları görmeden önceki yüzyılın zamanını yeniden yaşayacaksınız. Aynı zamanda, oyuncular nihayetinde oyuncuların bulabilecekleri çeşitli arabalar bulur ve daha uzak yerlere gitmek için onları yükseltir.

1970’LERDEKİ ARAÇLARIN KİLİDİNİ AÇIN

#DRIVE’ı deneyimlediğinizde, tamamen farklı sahnelerle 1970’lerin filmlerine geri taşınacaksınız. Aynı zamanda sahip olabileceğiniz arabalar da kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz bir faktör ve oyunun son sürümü olan The Thunder ve The Fishbowl’a iki yeni araç daha eklendi. Bu oyunun kaynaklarını yolda toplamaya çalışacak ve istediğiniz arabaların kilidini açmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, yükseltirseniz performansları da artar.


ETKİLEYİCİ BİR ORTAMDA YARIŞ

#DRIVE’da oyuncular, pistteki zorlukların üstesinden gelirken çeşitli yerlere seyahat etmeye çalışacakları çarpıcı bir yarış oyunu deneyimi yaşayacaklar. Oyuncunun dikkatini gerektiren tamamen anlaşılır bir sürüş stiline erişebileceksiniz. Ekranda çok fazla tuşa basmanız gerekmeyecek; yönlendirmek için sol veya sağ taraflara dokunun. Ayrıca, her iki tarafa da aynı anda basarsanız, yavaşlamak için aracın frenlerini kullanabileceksiniz.

Aracınızı üçüncü şahıs bakış açısıyla görüntüleyebilirsiniz ve görebileceğiniz araca olan mesafe normalden tamamen daha geniştir. Bu, nihayetinde çevredeki unsurları daha net bir şekilde görmenize yardımcı olur, çünkü deneyimlediğiniz oyun onlarla ilgilidir. Aynı zamanda, çevredeki unsurlara çarpma sorunu yaşamamaya da çalışıyorsunuz ve farklı özelliklere sahip birçok ortamdan geçtiğinizde hiçbir şey daha iyi değil. Bu, kaçırmayı göze alamayacağınız bir deneyimdir.

OYUN SIRASINDAKİ ZORLUKLARI AŞMAK

#DRIVE’da bir arabayı nasıl kontrol edeceğinizi öğrendikten sonra, ustalaşmak zaman alacaktır. Özellikle yolda farklı araçlarla seyahat edeceksiniz ve bazen sürekli sizi takip etmeye çalışan polis arabalarıyla da sorun yaşıyorsunuz. Ekranda, kazandığınız hasar çubuğu, yakıt çubuğu ve puan çubuğu da dahil olmak üzere göz ardı etmemeniz gereken üç unsur olacaktır. Bu oyun ilk etapta ayakta durmanızı değil, gidebileceğiniz mesafeyi gerektirecek.

Oyunun ortamında ilerlerken dikkat etmeniz gereken birçok şey var. Bulacağınız ilk unsur, görebileceğiniz benzin istasyonları ve konumu ortaya çıkaracak öne çıkan unsurlar olacak. Araca yakıt ikmali yaparak sürüşünüzü sürdürmeniz gerekecek, bu nedenle gaz genellikle sol veya sağ tarafta olduğundan bu faktörü doğru şekilde ele almanız gerekecektir. Yoldaki arabalar da göz ardı edemeyeceğiniz bir konu.

Oyuncular yolda hareket eden arabalar bulacaklar ve onlara çarptığınızda bazen seviyenizi durduran faktör olacaklar. Bu hasarla alakalı bir faktör ve oyun sırasında bazı durumlarda hep arkadan gelen bir polis arabasıyla da karşılaşacaksınız. Aynı zamanda bu araba sizi durdurmak için arabanızın önüne geçmiyor ama sürekli arkaya çarpıyor. Yani, nasıl başa çıkacağınızı bulmaya çalışacağınız faktör bu.

Neler yeni ?

Knedlik arabası eklendi


Hemen indir (14mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.