Duolingo MOD APK 5.55.3

Duolingo MOD APK 5.55.3
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Duolingo
Yayıncı Duolingo
Tür Eğitim
Boyut mb
Versiyon 5.55.3
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi May 4, 2022
MOD Bilgisi Full Unlocked
Android Android Eğitim
4.4 ( 259 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Uzmanların ve saygın gazetelerin çok takdir ettiği bir dil öğrenme uygulaması Duolingo: Learn Languages. Kullanıcılar, uygulama tarafından desteklenen dilleri takip ederek yazılmış heyecan verici dersler olan kaynaklara erişebilirler. Ayrıca, çeşitli öğrenme yöntemleri, alıştırmalar ve beceri uygulama türleri olduğunda yabancı dil öğrenmek tamamen etkili hale gelir. Dolayısıyla bu, geniş bir kitleye mükemmel şekilde uyan bir platformdur.

ETKİLİ YABANCI DİL ÖĞRENME UYGULAMASI
Dil becerilerini geliştirmek isteyenler, günümüzün en iyi dil öğrenme platformlarından biri olan Duolingo uygulamasını denemelidir. Çeşitli konulara yayılan derslerle becerilerinizi geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Böylece daha önce gözden kaçırdığınız veya unuttuğunuz bilgileri yeniden elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır öğrenmek istediğiniz yeni bir dil ile başlamak için temel oluşturur.
Tamamen harika bir yeni özellik, herhangi bir dil öğrenirken ipuçlarıdır. Bir dersin simgesine dokunarak oldukça basit bir şekilde bulabilirsiniz ve oradan ipuçları ve başlangıç ​​görünecektir. İpuçlarına tıklamanız gerekiyor ve dil bilgisi, kelime bilgisi veya telaffuz becerileri için öneriler gözlerinizin önünde belirecek. Bu uygulamadaki eğlenceli sınavlara girmeden önce öğrendiklerinizi gözden geçirebilir veya yeni bir derse başlayabilirsiniz.

Neler yeni ?

New on Android: language tips! Tap the Tips icon next to certain skills to get helpful explanations of grammar, pronunciation and useful phrases. Now available in our Spanish, French and Chinese courses, with more to come!


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.