EMERGENCY HQ MOD APK v1.7.07 (Hız Hilesi)

EMERGENCY HQ MOD APK v1.7.07 (Hız Hilesi)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Promotion Software GmbH
Yayıncı Promotion Software GmbH
Tür Strateji Oyunları
Boyut 20mb
Versiyon 1.7.07
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi April 20, 2022
MOD Bilgisi hızlandırmak
Android Android Strateji Oyunları
4.5 ( 502 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Speed Up

Rate this post

EMERGENCY HQ Mod Apk, oyuncuların farklı güçlerle son derece acil bir şekilde hayat kurtaran görevleri tamamlamak için zaman harcayacakları bir oyundur. Her kurtarma kuvvetinin bir görevi vardır ve kurtarma sürecini gerçekleştirebilmeleri için sıraya siz karar vereceksiniz. Aynı zamanda, oyun sırasında kendinize zaman içinde inşa edilmiş bir Karargah ve her zaman acil durum alanına koşmaya hazır bir araç filosu sahip olacaksınız.

OKTOBERFEST GÖREVİNİ TAMAMLAYIN

ACİL DURUM HQ’da oyuncular bu yeni oyun versiyonunda kendilerine meydan okumak için yeni görevler bulacaklar. Özellikle Oktoberfest görevini gerçekleştirecek ve insanların hayatını kurtarmak için yangınlardan kaynaklanan sorunları çözeceksiniz. Bunların yeni görevler olduğunu anlayacaksınız, bu nedenle karmaşıklık ve zorluk seviyesi de artacaktır. Birçok itfaiye aracını, ambulansı ve vinci harekete geçirmeniz gerekecek.


ŞEHRİ KENDİ GİBİ İNŞA ET

ACİL DURUM HQ’nun ana oynanışı hakkında konuşmadan önce, oyuncular kendilerine bir boşluk bulacaklar ve elbette, kasabadaki tüm ilgili sorunları bilmek ve hızlı bir şekilde çözülmek için buranın Karargah olmasına izin vereceksiniz. Aynı zamanda, ortaya çıkabilecek yangın sorunlarını çözmek için itfaiye istasyonları, tıbbi istasyonlar ve diğer tesisleri inşa etmek için zaman harcayacaksınız. Ayrıca çok sayıda tesis kurabilirseniz daha faydalı olacaktır.

Spesifik olarak, yeni bir üs inşa ettiğinizde, ilgili bir aracın göründüğünü göreceksiniz. Başka bir deyişle, kurtarma ekibinizi tamamlamak için zaman ayıracaksınız. Kurtarmalar genellikle küçükten büyüğe doğru yapılır ve farklı sayıda araç gerektirir. Bu nedenle, Karargahı inşa etmeyi bitirdiğinizde, kurtarma işlemini yürütmek de uygun olacaktır. Araç filonuzun hemen yangın bölgesine hareket ettiğini görmekten daha iyi bir şey yoktur.

KURTARMAYI DOĞRU YAPIN

Oyuncuların EMERGENCY HQ’da deneyimledikleri oyun, tamamen taktik unsura odaklanmıştır. Başka bir deyişle, çok spesifik bir karakteri kontrol etmeyeceksiniz, ancak belirli bir kuvvete iş atayacaksınız. Bu oyunu daha önce hiç deneyimlememiş olanlar için öğretici ekran, oyunun mekaniğini kavramalarına yardımcı olacaktır. Bir sorun gördüğünüzde, önce ne yapmanız gerektiğini değerlendirmeniz gerekir.

Farklı araçlar aynı anda problem yerine hareket ettirilecek ve ilgili faaliyetleri görmek için belirli bir güce dokunmanız gerekiyor. Resimler etkinlikleri temsil eder, böylece ne anlama geldiklerini kolayca görebilirsiniz. Aynı zamanda, yangını söndürmeniz ve kullanıcıyı aynı anda kurtarmanız gerekeceğinden, kurtarma işlemi belirli bir sırada değildir. Bazen çevredeki mağdurlara ilk yardım yapmaya başlamadan önce engeli çekmeniz gerekir.

SEVİYE SAYISI FARKLI VE ZORLU

Oyuncular birçok heyecan verici seviyeyi deneyimleyecekler ve elbette her zaman oyuncu için belirli bir hassasiyet gerektirecekler. Her farklı oyun ekranından sonra belirli bir miktar para ve deneyim kazanacaksınız. Bu iki kaynak, daha gelişmiş olmak için Karargahınızı inşa etmek için yeni binalar satın almak için paraya ihtiyacınız olduğunda faydalıdır. Bu nedenle, oyuncuların kendi yollarında eğlenmeleri için uygun bir oyundur.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kapsamlı haritalarla hem çeşitli hem de zor görevler
  • Tüm acil durum teşkilatları özel donanımlı görev araçları ile temsil edilmektedir.
  • Yapılarda ve bireysel birimlerde iyileştirmeler
  • Komutan yeteneklerinizi test etmek için ligdeki diğer oyunculara karşı yarışın.
  • Kurtarma çabalarına yardımcı olmak için diğer oyuncularla bir Kurtarma İttifakı kurun.

Neler yeni ?

Yeni Kurtarma Birliği Yarışması’nda dünyadaki tüm Kurtarma Birlikleri birbirlerine karşı yarışırlar. Tüm katılımcılar değerli ödüller kazanırlar, kazanan oyuncular ise şöhret ve onur elde ederler!- Mağaza grafiği yükseltmeleri.- Çeşitli hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar.Güvende kalın, sağlığınıza dikkat edin ve EMERGENCY HQ ile eğlenmeye devam edin!


Hemen indir (20mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.