FaceApp Pro Mod Apk 10.1.5 Full

FaceApp Pro Mod Apk 10.1.5 Full
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher FaceApp Technology Ltd
Yayıncı FaceApp Technology Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 7mb
Versiyon 10.1.5
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi May 7, 2022
MOD Bilgisi Unlocked
Android Android Fotoğrafçılık
4.5 ( 857 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

FaceApp, en modern AI’larla aynı yaştaki kullanıcıların güzelliğini değiştirebilen profesyonel bir fotoğraf editörüdür. Aynı zamanda keşfedilecek birçok büyüleyici uzantıyla birlikte gelir, böylece sanat eseri veya otoportre gibi çok sayıda harika içerik oluşturur. Tabii ki, efektler ve filtreler kütüphanesi de portreleriyle insanların sonsuz yaratıcılığına büyük katkı sağlıyor.

GELECEKTE KENDİNİZİ GÖRÜN
FaceApp’in en göze çarpan ve etkileyici özelliği, her yaşta kullanıcının görünümünü değiştirebilmesidir. Her şeyi gerçek zamanlı olarak düzeltmek için özel AI’lar kullanır ve her farklı yaş seçiminde kademeli olarak herkesin daha fazla kırışıklık ve yaşlanma belirtisi ile yüzleşmesini sağlar. Kullanıcıların, yaşlılıkta formlarını kaybetseler bile, muhteşem güzellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istemeleri de harika bir etkidir.
BÜYÜLEYİCİ VE EGZOTİK YÜZ EDİTÖRÜ
Kullanıcının yaşını AI aracılığıyla dönüştürmenin yanı sıra, uygulama seçkin ve profesyonel bir editöre sahiptir. Editör yalnızca güzellik düzenlemeye odaklansa da, araçları ve özellikleri belirlidir ve kullanıcıların yeni bir güzellik dönüştürmesi ve yaratması için birçok ayrıntıya sahiptir. Sadece bu değil, kullanıcılar fotoğrafı normalden daha benzersiz ve çekici hale getirmek için birçok ek içerik ekleyebilir.

KOLAYCA CİNSİYETİNİZİ DEĞİŞTİRİN
FaceApp, transseksüellerse kullanıcıların güzelliklerini keşfetmelerine yardımcı olabilir ve tüm portreyi tamamen değiştirmek için özel yapay zekalar kullanır. Yüz kemiği yapısını uygun şekilde değiştirmek için benzersiz protokoller kullanır ve ardından tamamen yeni bir karakter oluşturmak için çok sayıda makyaj, saç modeli ve ek öğeler ekler. Kullanıcılar, birçok şey hakkında daha fazlasını keşfetmek için transseksüel sonuçlarını bile özelleştirebilir.

Neler yeni ?

In this update we have fixed HEIC/HEIF images processing, improved Reshape tool performance, updated the Rate Us dialog UI and made several minor fixes. Check it out!


Hemen indir (7mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.