Hearthstone APK v23.2.137922

Hearthstone APK v23.2.137922
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Blizzard Entertainment Inc
Yayıncı Blizzard Entertainment Inc
Tür Kağıt
Boyut 12mb
Versiyon 23.2.137922
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi May 12, 2022
Android Android Kağıt
3.6 ( 190 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Size World of Warcraft® ve Overwatch®'ı getiren stüdyodan, Blizzard Entertainment'ın ödüllü koleksiyon kart oyunu HEARTHSTONE® geliyor! Güçlü kartlar toplayın ve güçlü desteler oluşturun. Minyonları çağırın ve sürekli değişen savaş alanlarının kontrolünü ele geçirmek için bir büyü yapın. Ustaca bir strateji kullanın ve size meydan okumaya cesaret eden tüm oyuncuları alt edin.

Her kart olağanüstü bir yeteneği hayata geçirir; Bu PvE ve PvP savaşlarının gelgitlerini değiştirmek için destenizi ve akıllı numaralarınızı oluşturmak için stratejiyi kullanın. Minyonlar, büyüler, görevler veya kahramanlar olsun, Hearthstone kartı güçlü efektler ve çılgın etkileşimlerle düelloyu önemli ölçüde değiştirebilir. Zeki bir haydut, güçlü bir büyücü veya oyunun on Kahraman sınıfından herhangi biri olarak oynayın – hepsi ücretsiz!


Arkadaşlarınızla sihri, yaramazlığı ve kargaşayı yaşayın. Arkadaşlarınızla savaşın ve Hearthstone'un keyfini çıkarmak için ocağın etrafındaki milyonlarca oyuncuya katılın ve BUGÜN İNDİRİN!

SÜREKLİ BÜYÜYEN BİR SAVAŞ EVRENİ. Illidan Stormrage, Jaina Proudmore ve daha fazlası gibi favori Warcraft kahramanlarınızla savaşa girin. Bu hızlı tempolu kurnaz strateji kart oyununda destenizde ustalaşırken, kartlar toplarken ve güçlü kombinasyonlar oluştururken sevilen Warcraft evrenindeki ikonik yerleri keşfedin. Beklenmedik şeylerde ustalaşın ve Azeroth'un savaş alanlarının kontrolünü ele geçirin.

HIT OYUN MODU HEARTHSTONE BATTLEGROUNDS OYNAYIN. Arkadaşlarınızı, sekiz kahramanın bir PvP otomatik savaşçısında yarıştığı Battlegrounds oynamaya davet edin. Ayakta kalan son kişi hepsini alır! Sonunda Battlegrounds tacını alacak mısın?

ROGUELIKE ELEMENTLERLE YEPYENİ BİR RPG MODUNDA UZMAN OLUN: HEARTHSTONE PARALI ASKERLER. İkonik Warcraft karakterlerinden oluşan hayalinizdeki takımı bir araya getirin ve özelleştirin. Bir güverte inşa etmenize gerek yok, sadece Paralı Askerlerinizi alın ve düşmanlarınızı yenmenize yardımcı olacak doğru becerileri seçerek savaşa atlayın. Yepyeni bir RPG'de ustalaşın ve destansı bir savaşa katılın. Kazandığınız parayı, paralı askerlerden oluşan ekibinizi, haydutvari haritalarda savaşmak ve yepyeni bir savaş sistemini fethetmek için gereken yetenekler ve hazinelerle donatmak için kullanın. Paralı Askerleriniz ilerledikçe rakipleri de ilerleyecek, bu yüzden daha sert, sürekli gelişen düşmanları ele geçirmek için strateji kullanın. Paralı askerlerinizden hangisi zaferlerini kazanacak?

ÖZELLİKLERİ:

BECERİLERİNİZİ BİLİN: PvE maceralarında pratik yapın, gerçek zamanlı PvP'de dünyanın dört bir yanındaki zorlu rakiplerle yüzleşin ve Warcraft evrenindeki en güçlü Kahramanlarla düello yapın. Jaina, Thrall, Uther ve Illidan ve daha fazlası!

HEMEN GİRİN: Eğlenceli başlangıç ​​görevleri, ilk düellonuza sadece birkaç saniye kala sizi Hearthstone'un sezgisel oyun dünyasına getiriyor!

DUEL EPİK KAHRAMANLAR, GLORY BEKLİYOR: Gerçek zamanlı PvP'de dünyanın dört bir yanındaki zorlu rakipleri alt edin, kazanın ve yüzlerce benzersiz kart kullanarak destenizi oluşturun – bu CCG'de koleksiyonunuz sizinle birlikte büyür.

8 OYUNCU DENEYİMİ: Becerilerinizi Savaş Alanlarına götürmeye hazır mısınız? Siz ve diğer 7 rakip, WoW tarihinden tanıdık Kahramanların rollerini üstlenin, işe alınan minyonlardan oluşan güçlü panolar oluşturun ve tek bir kazanan taçlandırılana kadar bu otomatik savaş oyununda düello yapın!

ROGUELIKE ELEMENTLER İLE REKABETÇİ RPG MODU: HEARTHSTONE PARALI ASKERLER: Bu yepyeni RPG ile oynamanın yeni yollarını keşfedin. Roguelike haritalar ve görünüşte sonsuz takım, hazine ve yetenek kombinasyonları, her savaşta benzersiz bir roguelike RPG deneyimi sağlar. 30 kart destesi oluşturmaya ve dengelemeye elveda deyin. Bunun yerine, rakiplerinizi alt etmek ve ödüllerinizi güvence altına almak için gereken özelliklere sahip olduğunu düşündüğünüz 6 Paralı Asker'i seçin. Paralı Askerlerinizi daha güçlü hale getirecek ve savaşmanın yeni yollarını açacak yeni yeteneklerin ve ekipmanların kilidini açmak için oynadıkça ilerleyin!

© 2014-2021 Blizzard Entertainment, Inc. Hearthstone ve Blizzard Entertainment, Blizzard Entertainment, Inc.'in ABD ve diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Neler yeni ?

RISE OF THE NAGA—The first Battlegrounds season kicks off with the new Naga minion type, a new hero, the new Spellcraft keyword, and over 20 new minions!

N’ZOTH COMES TO MERCENARIES—The Old God’s influence is seeping its way into Mercenaries with the new N’Zoth event! Complete 10 special Tasks to get the new Mercenary and other great prizes.
For full patch notes visit www.playhearthstone.com


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.