Idle Miner Tycoon: Gold Games

Idle Miner Tycoon: Gold Games
Uygulama Adı Idle Miner Tycoon: Gold Games Idle Miner Tycoon: Gold Games is the most famous version in the Idle Miner Tycoon: Gold Games series of publisher Kolibri Games
Yayıncı Kolibri Games
Tür Simulation
Boyut 146mb
Versiyon 3.84.0
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi May 13, 2022
MOD Bilgisi Unlimited Money
Android Android Simulation
4.6 ( 325 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Unlimited Money: To develop your empire, you need a lot of money. With our MOD version, you no longer have to worry about money. It can solve all your financial problems. Note that cash increase when spent!

Rate this post

Gerçek bir altın madencisi misiniz? Yatırım yaparak hayatını kazanabileceğin bu boş iş adamı simülatör oyununda bir maden fabrikası kralı ol, bir imparatorluk kur, para kazan, bir iş kur, seviye atla, daha fazla para kazan ve zengin ol!

Fabrikanızın iş akışını otomatikleştirecek altın madencisi ile milyoner madenciliğinizi genişletin ve verimliliği artırın! Bu boşta kalan iş adamı simülatörü çevrimdışı musluk oyununda yatırım yapmak ve mümkün olduğunca çok para kazanmak için yönetici stratejisini keşfedin – Boşta bir kahraman milyoner kralı olarak yaşayın! Altın arayıcısı olun ve şimdi altın aramaya başlayın! Altın madencisi olmak için bu destansı macerada boş bir kahraman olmaya hazır mısın?


Boşta tıklama kralı oyunlarını ve para kazanma simülatörlerini seviyor musunuz? Altın arayıcısı olmak ister misin? Idle Miner Tycoon oyunu, zengin bir kapitalist milyoner olmak için madencilik yönetimi ile tonlarca para kazanmayı karıştıran çevrimdışı bir simülasyon tıklama oyunudur. Diğer musluk simülatörü ve tıklama kralı oyunlarından farklı olarak, bu epik madenci macera musluk oyununun amacı, altın kaynakları oluşturmak ve mümkün olduğunca çok boşta avantaj elde etmek için seviye atlamaktır: madenden elde ettiğiniz gelirle, kiralamanız gerekecek ve ödeme yöneticileri, fabrikanızı yükseltin ve madencilerinizi optimize edin. Diğer boşta para musluk oyunlarından farklıdır çünkü bu para oyununda bir tıklama simülatörü çevrimdışı oyunlarında olduğu gibi bir maden yöneticisi kapitalisti olabilir, milyoner fabrikası kurabilir ve iş akışını altınla optimize ederek para kazanabilirsiniz. Zengin bir boşta kahraman kapitalist olana kadar bu boşta simülatör para tıklama oyununda daha fazlasını yapın! Sınırsız bu destansı çevrimdışı madenci kralı macerasının tadını çıkarın, bu altın musluk oyununu deneyin ve bir altın madencisi olun.

BOŞTA MİNCİ TYCOON SİMÜLATÖRÜ: DAHA FAZLA PARA VE ALTIN ​​KAZAN
★ Daha fazla boş nakit geliri elde etmek için altın madeninizi otomatikleştirin: Çevrimiçi bir tıklama simülatöründe olduğu gibi dokunmanıza gerek yok! Bu bağımlılık yapan iş adamı simülasyon oyununun tadını çıkarın ve seviye atlayın!
★ Boşta para kazanın ve para ve altın kazanın: Çevrimdışıyken işinizde kalın!
★ Yatırımlardan kar edin ve zengin olun! Bu çevrimdışı simülatör oyununda hiçbir adcap olmadan destansı bir boşta kahraman milyoner olmak için zenginliklere dokunun!
★ Madencilerinizin altın arama motivasyonunu artırmak için bir yönetici kiralayın! Musluk oyunları arasında tıkırtı madenciliği simülatörü.
★ Diğer tıklamalı para oyunlarında ve çevrimdışı macera simülasyon oyunlarında deneyimlediğiniz sonsuz tıklama olmadan boş milyarder imparatorluk simülasyonunuzu kurun!
★ 20’den fazla madeni bir patron gibi yönetin ve yükseltin: Bu altın madenci nakit simülatörünü yöneterek altın madenciliği kralı olun! Destansı bir boşta kahraman olmak ve madeninizi yükseltmek için zenginliklere dokunun!
★ Gerçek bir altın madencisi ol! 15’ten fazla kaynağı yönetin: kömür, altın ve yeşim, bunu diğer tüm boş iş adamı oyunlarından farklı kılıyor.
★ Bir altın arayıcısı gibi bu maden fabrikası simülatöründe kömür, altın ve para toplayın! Reklamsız diğer tıklama para oyunları gibi değil!
★ Bu çevrimdışı macera simülatörü Tap oyununda paranızı ve altınınızı artırın ve zenginliklere dokunun!
★ Daha fazla altın ve nakit kazanın ve madeninizi yükseltin, seviye atlayın ve bu boşta çalışan madenci simülasyon tıklama oyununda en zengin fabrika yöneticisi kralı olun!

Diğer musluk simülatör oyunlarından farklı olarak, büyük işinizin maden iş akışı simülasyonunu otomatikleştirerek madenci milyarderi olma şansını elde edersiniz. Bu altın madenciliği ve kazma simülatöründe şimdiye kadarki en büyük madenci olmak için zengin olun, yeni madenler ve binalar satın alın, altın yatırımı yapın ve zenginliklere dokunun! Adcap ile diğer boş iş adamı oyunlarının aksine, para oyunlarını ve yönetici simülasyon oyunlarını deneyin! Bu madenci musluk oyun yöneticisi simülatöründe kaynakları satarak parayı artırın. Altını kaz ve zengin ol! Zenginliklere dokunun ve kapitalist bir milyoner kralı olun! Bu Idle Miner Tycoon Simulation oyununun tadını çıkarın!

Herhangi bir sorun veya öneriniz var mı?
İletişim: topluluk@idleminertycoon.com

❤️ Idle Miner Tycoon Ekibiniz ❤️

Künye: https://www.kolibrigames.com/impressum/
Gizlilik Politikası: https://www.kolibrigames.com/privacy-policy/
Şartlar ve Koşullar: https://www.kolibrigames.com/terms-and-conditions/

Neler yeni ?

• Backend system updates 💻

Have an awesome idea? Write us an email: community@idleminertycoon.com


Hemen indir (146mb)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Miner Tycoon: Gold Games ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.