Merge Witches Apk İndir – Güncel Sürüm

Merge Witches Apk İndir – Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher XJoy Games
Yayıncı XJoy Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 399.4 MB
Versiyon 3.7.0
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Nisan 6, 2022
MOD Bilgisi 2.28.0 Güncelleme modifikasyonu pırlantayı zorlamak içindir.[Hatırlatma]: Lütfen oyunun bağlantısını kesin, başlığın sürümünü değiştirin, vb., lütfen dikkatli bir şekilde indirin.
Android Android Macera Oyunları
4.6 ( 78 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Merge Witches Apk İndir gökyüzünde sevimli cadıların yaşadığı bir şehre sahiptir. Bulutlara saklandılar ve mutluluğu geliştirmek ve sihri araştırmak için bir arayışa girdiler. Ancak her şey alt üst olmuştur ve canavarların istilası nedeniyle dünya artık eskisi kadar barışçıl değildir. O zamandan beri, şimdi yapmanız gereken şey oyunu değiştirmek. Daha fazla seviyenin açılmasıyla birlikte yeni özellikler hemen eklendi.

Huzur bulma yolculuğu basit değildir; Her turda zorluklar belirlenecek, birçok zorlu bulmaca var. Merge Witches Apk İndir, her cadı için farklı görevlere sahip işler yaratır. Güzel bir cadı, fidanlığı yönetecek ve bitkilerin çiçek açması için sihir kullanacak. Araştırma odasında, diğer cadılar, şehrin sakinlerinin sayısını artırmak için çırak cadılar yaratmaya devam edecek.


Merge Witches Apk İndir

Birleştirme oyunu, bulmaca, ücretsiz oyun, kızlara yönelik oyun mu arıyorsun?
O halde, “Merge Witches” senin için kesinlikle harika bir hedef!

Sevimli cadıların sakin bir yaşam sürdüğü barış dolu ve gizemli bir gökyüzü şehri vardı. Ancak bir gün kötü yaratıklar gökyüzü şehrini keşfetti. Yaratıklar onların evini ve sakin yaşamını yok edip onları küçük düşürdü. O zamandan beri, bir sis bulutu gökyüzü şehrini karanlığa boğuyor.
En zeki ve cesur ustalar olan siz oyuncularımızın zekice birleştirmek, zekice eşleştirmek, bulmacaları zekice çözmek, evi zekice tasarlamak, yaratıkları birleştirme büyüsüyle yenmek için cadılara hakim olacağını ve onuru kurtarıp gökyüzü şehrinde sakin bir yaşam yaratmak için birleştirme büyüsü kullanacağını söyleyen efsaneler var.

Hedefe ulaşmak için öncelikle bu birleştirmeye dayalı bulmaca oyununda sisi dağıtıp evi tasarlamak üzere daha fazla güç kazanmak amacıyla daha fazla sevimli yaratık toplaman gerekir. Bebek cadılar uyumayı sever ve çok fazla iş yapamaz. Bu nedenle cadıları toplamak, hazırlamak ve birleştirerek güçlendirmek için birleştirme bulmacalarını çözmen gerekir. Bu sayede cadılar çok uyumaz ve daha iyi ödüller almanı sağlar. Hatta Cadı Kitabına eklemek için tüm türleri toplayıp keşfedebilirsin!
Sevimli yaratıklara ek olarak, birleştirme büyüsüyle kullanılabilen hareketli çiçekler, ağaçlar, çim, çalı ve binalar gibi birçok nesne var. Nesne, her birleştirildiğinde yükseltme yapılır ve daha iyi hale gelir. Bir hedef nesne birçok kez birleştirildiğinde kusursuz bir fanteziye dönüşür. Nesnelerin hepsi hareketli olduğundan, daha fazla ve daha iyi nesneyi toplayıp keşfetmek ve bunları hedefine (bu birleştirmeye dayalı bulmaca oyununda ev tasarlamak ve sakin bir yaşam yaratmak) ulaşmak amacıyla herhangi bir yere taşımak için birleştirme büyünü kullanabilirsin.
Birçok sevimli hayvan da var. Hedefteki sevimli hayvanların siparişlerini tamamladığında özel ödüller alacaksın.
Bulmacalarla dolu seviye haritalarını keşfet. Birleştirme bulmacalarını çözmek ve şehrinde ödülleri geri getirmek için seviye haritalarında sürükle, birleştir ve eşleştir!

Bulmaca oyunu birleştirme büyüsüyle buluştuğunda, meydan okuyup en iyi usta ve efsanelerden biri olacak özgüvene sahip misin?
Merge Witches Apk İndir ‘ın tadını çıkarmaya hazır mısın? Daha fazla sevimli yaratık keşfet ve topla, daha güzel nesneleri keşfet ve topla, bulmacaları çözmek için birleştir ve eşleştir, ev tasarla ve sakin bir yaşam yarat. Meydan okuma ve en çok bağımlılık yaratan birleştirme büyüsünün tadını çıkarma vakti!

Merge Witches Apk İndir Özellikleri:
● Her şeyi yaratmak için birleştirme büyüsü kullanma
● 200 üzeri yaratık birleştirilebilir, hazırlanabilir, toplanabilir
● 300 üzeri süper eğlenceli bulmaca seviyesi geçilerek ödüller kazanılabilir
● 400 üzeri fantastik nesne birleştirilebilir
● 600 üzeri bonus görev tamamlanarak ödüller kazanılabilir
● Özel etkinlikler meydan okumanı bekliyor!
● Arkadaşlarla oynamak için Facebook ile giriş yapma

Birleştirme oyunları, bulmaca oyunları, ücretsiz oyunlar, kızlara yönelik oyunlar arasında en iyilerinden birini hemen indir! Yeni dünyanı tasarla ve tadını çıkar!

Neler yeni ?

Birleştirme Cadılarını Birleştirme ve Sürüm 3.7.0'a hoş geldiniz!Bedava Oyna!• Yeni Etkinlik - Paskalya yakında geliyor!• Yeni Seviyeler: 481-490• Bazı optimizasyonlarBirleştirme & Eşleşme! Sihirli bir krallık oluşturun!


Hemen indir ( 399.4 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.