Minecraft MOD APK v1.19.0.20 (Premium Görünümlerin Kilidi Açıldı)

Minecraft MOD APK v1.19.0.20 (Premium Görünümlerin Kilidi Açıldı)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Mojang
Yayıncı Mojang
Tür Arcade
Boyut mb
Versiyon 1.19.0.20
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Şubat 15, 2022
MOD Bilgisi Premium Görünümlerin Kilidi Açıldı
Android Android Arcade
4.6 ( 385 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Skins Unlocked: Minecraft'ın MOD sürümünü indirdiğinizde bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca, tüm premium görünümlerin kilidi açıldı.

Rate this post

Görünüşe göre Minecraft APK, günümüz oyuncuları için pek de garip olmayan bir sandbox oyunu. Bu oyun türü, özel oynanışı ile uzun yıllardır her zaman gözde olmuştur. Keşfetmeniz için ünlü lokasyonlarla geniş bir dünya yaratılıyor ve aynı zamanda oyuncuları bağımlı yapan faktör. Sadece bu da değil, bloklu piksel grafiklerinin bu inanılmaz kalitesiyle hiçbir şey karşılaştırılamaz. Bu başarıdan dolayı Mojiang, size nihai gerçek dünya deneyimini yaşatmak için oyunu yarattı.

SONSUZ SİHİR DÜNYASINI KEŞFEDİN

Minecraft, günümüz dünya oyun topluluklarında ünlü ve sevilen bir blok oyunudur. Aslında, büyülü sanal alanlara sahip bir açık dünya oyunudur. Oyuna katılmak, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanız ve her zaman hayalini kurduğunuz dünyaları inşa etmeniz için mükemmel bir deneyim. Dağlık araziler, bataklık göletler ve geniş çayırlar ile oyuncu tarafından yaratılan çeşitli dünyalarda yer almaktadır. Daha da iyisi, oyuncuların sayısız harika geniş dünyayı keşfedebilmeleri ve her şeyi kendi yollarıyla inşa edebilmeleridir.


SINIRSIZ KAYNAKLARLA FARKLI OYUN MODLARINDA KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyun geliştiricisi, oyunculara diğer oyunların çoğunda bulunan popüler oyun modlarını sağladı. Yenilikçi oyun modu, oyuncular sınırsız kaynakları oynayabilir ve kullanabilir. İstediğiniz her şeyi inşa etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunu hayatta kalma modunda deneyimlemeye çalışın. Dünyayı keşfetmek ve hayatta kalmak, evler inşa etmek ve kendinizi korumak için başka kaynaklar bulmak için maceralara katılmanız gereken yer burasıdır. Ayrıca, silah ve zırh oluşturma modu, tehlikeli çetelerle nasıl savaştığınızı da gösterir.

BU BÜYÜK OYUNDA NE OLACAK

1.17.20.20 sürümüyle Minecraft, oyunculara harika eğlence anları yaşatmak için düzenli olarak güncellendi ve düzeltildi. Burada, oyuncuların hayalini kurduğunuz, yaşam boyu harika eserler inşa etmelerine izin verilir. Sadece bu değil, oyun dünyayı gerçek hayatta keşfetmenize ve çeşitli yapılar oluşturmak için diğer inşaatçıları kullanmanıza izin verir. Öğrendiyseniz, bu oyun ağırlıklı olarak oyuncuların bu dünyada kendi başyapıtlarını yaratabilecekleri artırılmış gerçekliğe odaklanır.

YARATICILIĞI ARTIRIN VE HAYAL DÜNYASINI OLUŞTURUN

Oyuna başlayarak, bu Minecraft dünyasında madencilik ve kaynak toplama ile yok edilmiş sandbox’larla karşılaşacaksınız. Ancak, yeni öğeler oluşturmak üzere tam bloklar oluşturmak üzere bunları birleştirmenize yardımcı olabilirler. Oyun, kendi dünyanızı inşa etmek için koridordaki kötü canavarları üretiyor, hayatta kalıyor ve fethediyor. Burada, krallığın ünlü bir şampiyonu olarak istediğiniz kişi olabilirsiniz. Ayrıca ağaçları, kullanmak için yeterli odun miktarına gelene kadar kesiyorsunuz ve ardından tekrar tahtaların üzerine yerleştiriyorsunuz. Sonra onları bir işçiliği masasına çevirin. Oyuncular, daha kullanışlı araçlar oluşturmak için bu tabloları kullanabilir.

ARKADAŞLARLA GELİR EĞLENCE

Minecraft’ı diğer oyunlardan farklı kılan faktör, oyuncuların eğlenceyi arkadaşlarıyla bütünleştirebilmesidir. Bu, oyundan çıktıktan sonra bile yapım aşamasındaki dünyadaki çevrimiçi etkinliklere her zaman eriştiğinizi ve sürdürdüğünü kanıtlıyor. Oyunda aynı anda 10 kişiye kadar oynayabilirsiniz ve davet sınırınız yoktur. Sadece bu değil, oyuncular ayrıca çevrimiçi olarak ücretsiz Xbox Live hesabıyla 4 arkadaşa kadar oynayabilir. Çok oyunculu ile oynamak, piyasadaki en yeni topluluk kreasyonlarını keşfetmenize yardımcı olacaktır. Oradan yaratıcı sevenlerinizden daha fazla harita ve farklı görünümler edinin.

GÜNCELLENEN ÖZEL NOKTALAR

Oyunun sevilmesinin ve şimdiye kadarki en iyi açık dünya oyunu olarak kabul edilmesinin gerçekten birçok nedeni var. Sizi bu işte tutacak doğrusal hikayeler veya sabit seviyeler yok. Oyuncular tamamen kendi yaratıcı hikayelerini yaratır ve farklı yolculuklar takip eder.

ANA ÖZELLİKLER

Minecraft, aralarından seçim yapabileceğiniz dört ana oyun moduna sahiptir: Yaratıcı, Hayatta Kalma, Hardcore ve Macera. Bu kadar büyüleyici ve popüler bir platform olmasının ana nedenlerinden biri, her modun kendi oyun öğelerine ve dinamiklerine sahip olmasıdır.
Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunucularda binlerce kişiyle oynayın! Topluluk tarafından yönetilen devasa dünyaları keşfedin, yenilikçi mini oyunlarda rekabet edin ve lobilerde yeni arkadaşlar edinin!

  • Dört kişiye kadar ücretsiz Xbox Live hesabıyla çevrimiçi çok oyunculu oynayın.
  • Eklentiler, satın alınabilecek isteğe bağlı ekstralardır. Ücretsiz Eklentiler, deneyiminizi daha da kişiselleştirmenize olanak tanır!
  • Teknoloji konusunda daha bilgiliyseniz, ek kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışları düzenleyebilirsiniz.
  • Eğik çizgi komutları – Malları dağıtarak, düşmanları toplayarak, günün saatini değiştirerek ve daha fazlasını yaparak oyunun çalışma şeklini değiştirin.
  • Piyasadaki en yeni topluluk kreasyonlarını keşfedin! En sevdiğiniz sanatçılardan benzersiz haritalar, görünümler ve doku paketleri edinin.

Neler yeni ?

1.18.12 sürümündeki yenilikler:Çeşitli hata düzeltmeleri


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.