Mobile Legends: Adventure

Mobile Legends: Adventure
Uygulama Adı Mobile Legends: Adventure Mobile Legends: Adventure is the most famous version in the Mobile Legends: Adventure series of publisher Moonton
Yayıncı Moonton
Tür Role Playing
Boyut 144mb
Versiyon 1.1.258
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi April 19, 2022
Android Android Role Playing
4.6 ( 296 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Mobile Legends: Adventure APK, oyuncuların beş farklı karakterden oluşan bir takım oluşturup önlerindeki düşmanları yok edeceği sıra tabanlı bir dövüş oyunudur. Her karakterin uygun satırlara yerleştirilmesi gereken farklı rolleri, konumları ve güçlü yönleri vardır. Aynı zamanda, özellikle PVP modunda, daha güçlü düşmanlarla başa çıkmak için zamanla güçleri artırılabilir.

DÜNYAYI KAOS VE GÜNAHLARDAN KORUYUN

Mobile Legends: Adventure’da hikaye, Şafak Ülkesi’nin kötülük tarafından tehdit edilmesiyle ilgilidir. Şafak Ülkesi, yaratılışı ve refahı simgeleyen yüce bir tanrı tarafından yaratılmıştır, ancak zamanla kötülük yükselir. Sahip olduğumuz her şeyi alıp önlerine çıkan her şeyi yakmak istiyorlar. Yani Şafak Ülkesi kaçınılmaz bir yıkımla karşı karşıya ve bununla savaşmanın tek yolu güçlü güçlere sahip kahramanları toplamak.


Oyuncular bir takımı kontrol edecek ve Şafak Vaktini korumak için savaşlara katılacaklar ve bu savaşlar tamamen taktik unsura odaklanıyor. Özellikle oyuncular, kontrol ettikleri karakterlerden farklı stratejiler oluşturacak ve potansiyellerini kullanacaklar. Zafer ancak tüm düşmanlar tamamen yok edildiğinde kurulur ve bir gözlemci rolüne sahip olursunuz ve oyunda bazı önemli kararlar alırsınız.

ZORLU SAVAŞLARI AŞMAK

Mobile Legends: Adventure’da resmi olarak savaşa girmeye hazırlanırken, kadronuzu karakterlerinizden oluşturmalısınız. Oyun üç satır sunuyor ve aynı anda beş karakterin savaşa katılmasına izin veriyor. Aynı zamanda, her satır en fazla 2 karakter içerebilir, böylece istediğiniz karakterleri ekleyebileceksiniz ve her satır genellikle bir karakter türü ile ilişkilendirilecektir. Örneğin, savunma yeteneklerine sahip karakterler genellikle ilk sırada yer alacaktır.

Düşman dizisi, PVE oyunlarında karakterin pozisyon seçimini de etkiler. Düşmanın oluşumunun özelliklerini bileceksiniz ve savunmasız karakterler son satıra çekilmeli. Seçim işlemi tamamlandıktan sonra bölüme başlayabilir ve otomatik modu açarak savaşın otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, karakterin enerji çubuğu saldırı süreci boyunca tamamlanacak ve benzersiz yeteneklerini kullanmanıza izin verecek.

Bir karakter özel yeteneği kullanmaya uygun olduğunda, oyuncu portresini çevreleyen ışığı görecek ve beceriyi etkinleştirmek için portreye dokunabilirsiniz. Her karakterin becerileri genellikle farklı olacaktır, bu yüzden karakterin gücünü kullanma sürecinde net bir şekilde öğrenmelisiniz. Aynı zamanda, oyun sırasında otomatik modu kullanırsanız, o zaman kesinlikle karakter herhangi bir taktik izlemeden becerileri otomatik olarak kullanacaktır.

GÜÇLÜ KARAKTERLER TOPLA

Mobile Legends: Adventure gibi bir strateji oyununu deneyimlediğinizde, güçlü kadroları yeni karakterlerle güncellemelisiniz. Düşmanın gücü zamanla değişecek, bu yüzden onlarla savaşmanın bir yolunu bulman gerekecek. Aynı zamanda, yeni karakterleri çağırdıktan sonra, seviye atlayarak ve en iyi ekipmanı sağlayarak güçlerini artırmaya devam etmelisiniz. Sıra tabanlı bir dövüş oyunu ile kullanışlıdır.

Gücünüze güvendiğinizde, zorlu PVP savaşlarını kaçırmamalısınız. Dövüş mekanikleri hala PVE’dekiyle aynı, ancak bazı değişiklikler oyuncuların dikkat etmesini gerektiriyor. Düşmanın gücü tahmin edilemez olacak ve tabii ki sadece özellik üzerinden dizilişi düzenleyebilirsiniz çünkü düşmanın oluşumu görülemez. Aynı zamanda, PVP savaşları genellikle PVE’den daha yoğun olacaktır.

Oyuncular Şafak Diyarı’na seyahat edecek ve onu kötülükten koruma görevini üstlenecekler:

  • Oyuncular, etkileyici bir güce sahip kahramanların yoldaşlarına sahip olacak ve gördükleri düşmanları yok etmek için bir ekip oluşturacaklar.
  • PVE modunda düşmanın dizilişini görebilir ve diziliş düzenleme ve güç kullanma konusunda uygun taktikler geliştirebilirler.
  • Oyun, oyunculara karakterlerin otomatik olarak saldırabileceği bir otomatik mod sunar ve uygun olduğunda özel beceriler de kullanılır.
  • Farklı özelliklere ve saldırı gücüne sahip karakterlerin belirli bir çizgisi olacak ve zamanla güçlerini artırmalısınız.
  • PVP savaşlarında oyuncular düşmanın oluşumunu ve gücünü bilmedikleri için sahip oldukları karaktere uygun saldırı stratejilerini düşünürler.

Neler yeni ?

1. Lunox "Luxe Starshine" (Epic), the exclusive Star Character Contest champion skin, is arriving!How to Obtain:(1) Use the Advanced Custom Coin obtained from the contest to redeem the skin in Skin Shop.(2) Purchase the skin at half price within 2 weeks after the release.


Hemen indir (144mb)

Artık indirmeye hazırsınız Mobile Legends: Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.