Off Road MOD APK v1.1.4.5 (Sınırsız Para)

Off Road MOD APK v1.1.4.5 (Sınırsız Para)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Ararat Games
Yayıncı Ararat Games
Tür Yarış
Boyut 7mb
Versiyon 1.1.4.5
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Nisan 7, 2022
MOD Bilgisi sınırsız para
Android Android Yarış
4.1 ( 932 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • sınırsız para

Rate this post

Off-Road APK, farklı arazilerdeki kamyon sürücüleri için arenayı açar. Oyunculara dokunmaya duyarlı bir kontrolör verilir; arabanın şeklini tamirhanede özelleştirebilirsin. Bu işlem için yeterli para ödediğinizde yedek parçaların değiştirilmesi gerekir. Deneyimleyeceğiniz arazi, sarp, çamurlu ve kayalık yolları içerir. Zorlukları aşarak prestijli kupalar ve özel ekstra ödüller ile ödüllendirileceksiniz.

KOLEKSİYONDAN KAMYON İYİLEŞTİRME

Trucks Off-Road’a katılan oyunculara temel kamyon aksesuarları sağlanacak. Koleksiyon, kamyon modifikasyon faaliyetlerinize yardımcı olacak 400 farklı parçayı içeriyor ve size yeniliklerle dolu bir araç sunuyor. Envanterinizde süper havalı çıkartmalar kullanmayı deneyin ve arabanızı yenileyerek daha da özel hale getirin. Aracın engebeli yollarda daha sorunsuz çalışmasını sağlamak için motoru değiştirin. Tekerleklerin dayanıklılığı sizi şaşırtacak ve bu aynı zamanda herhangi bir yarış arabasında önemli bir nokta. Tamamlandığında, arkadaşlarınızın sosyal ağlarda görmesi için paylaşabilirsiniz.


OYUNUN EĞLENCE MODLARINI KEŞFEDİN

Trucks Off-Road, tek modlu ilk yolculuğunuz için oldukça basit engellerin bulunduğu çamurlu bir alan oluşturur. Bu mod, yarışın hızına alışmanıza yardımcı olacak egzersizler için daha uygun olacaktır. Daha fazla yükseltme ile pro modu ile zorluğu artırabilirsiniz. Buradaki oyunlar için oyuncular daha karmaşık zorluklarla karşılaşabilir. Motor problemlerinin yanı sıra yüksek hızlara da alışacaklar.
Bu heyecan verici yarış strateji oyununda diğer oyuncularla rekabet edebilmek için birden fazla modda savaş masaları oluşturduk. Oyuncular Freestyle, Circuit Racing, Drag Racing, Mud Bogging ve Open Play’in beğenilerine göz atabilir. Bununla birlikte, hepsi karmaşık olacak ve sabit teknik ve hız gerektirecektir. Bir rakibin kaygısıyla karşı karşıya kaldığınızda, yeni teknikleri daha çabuk öğrenmeyi öğreneceksiniz.

YANGIN VE ENGELLEME SİSTEMİ

Arazi asla düz değildir; Çamur birikintileri ve dik arazi, Trucks Off-Road’ın hazırlanmasında sizi bunaltacak. Bu görev dizisinde oluşturulan zorluklar, diğer oyuncularla maçlarda deneyim kazanmanıza yardımcı olacak eğitim sağlayacaktır. Durumu keskin bir şekilde kavrayın ve zor zamanlarda doğru kararlar verin.

Turnuvalardaki sıralamanız hakkında daha fazla bilgi edinmek için skor tablosuna bakın. Aktiviteniz toplanacak ve her deneyimden sonra daha yüksek bir pozisyon elde etmek için puan kazanacaktır. Sunulan zorluklar eklenmeye devam edecek ve tuzakların ve engellerin sayısı da artan zorlukla eklenecek. Sadece hızlı internet bağlantısı garantisi ile bu eğlenceyi engelsiz yaşayabilirsiniz.

GERÇEK GRAFİKLER VE SES KAMYONLARI

Trucks Off-Road, off-road kamyon yarışçıları için profesyonel bir arena açar; Oyuncular, grafikler ve mühendislik teknikleri ile en iyi ses ile desteklendiğinde en gerçekçi hissi yaşayabilirler. Hesapla ilgili tüm bilgiler, izninizi alırsa bir sonraki oturum açmayı desteklemek için buluta kaydedilecektir. Bu zorlu yarışların eğlencesini yaşayın ve engellerin üzerinden motorun ağır çekim videolarının değerli anlarının tadını çıkarın.

ANA ÖZELLİKLER

– Profesyonel dokunmatik kontrollerle birlikte verildiğinde cihazda benzersiz off-road yarış deneyimi.
– Kendi yarış arabası tasarımınızla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.
– Yarış arabası yükseltmelerinin ve aksesuarlarının nihai koleksiyonunu keşfedin.
– Rampalar, çamur çukurları ve dikenli yollar gibi özel zorluklarla parkuru öğrenin.
– Muhteşem bir engelli parkurda ilerlerken ağır çekim görüntülerin keyfini çıkarın.

Neler yeni ?

Küçük hata düzeltmeleri


Hemen indir (7mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.