Off The Road MOD APK v1.8.1 (Sınırsız Para)

Off The Road MOD APK v1.8.1 (Sınırsız Para)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher DogByte Games
Yayıncı
Tür Hileli Oyunlar
Boyut 4mb
Versiyon 1.8.1
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi April 4, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Hileli Oyunlar
4.5 ( 367 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Sınırsız Para

Rate this post

Off The Road, oyuncunun yüzlerce görevde yalnızca arabaların birbiriyle rekabet ettiği bir dünya için gereksinimlerini karşılar. Oyuna başlamak için yarış arabanız için ilk şekli tamamlamanız gerekecek. Araba en ilkel öğelerden yapılmış olsa da, gösterinizi tamamlayın ve bize inanılmaz sürüş becerilerinizi gösterin. Mağazadaki araçların listesi size ait olmayan birçok model içeriyor. Yakında koleksiyonunuzu büyütmeniz için yarış şimdi başlayabilir.

GÜNCELLENMİŞ VERSİYONDA BULUNAN HEYECAN VERİCİ İÇERİK

Off The Road’daki en ilginç içeriklerden biri güncelleme zamanı. Oyuncular birçok yeni içeriğe, çok beklenen hata düzeltmelerine ve heyecan verici yeni özelliklere erişebilir. Bu güncelleme sırasında oyuncular, sizinle aynı yolda veya arazide seyahat eden oyuncular hakkındaki bilgileri görebilecekler. Ayrıca gündüz-gece döngüsünün esnek değişimi de sizi cezbedecek bir vurgu.


Bir araba, daha fazla kontrol anahtarı ve arabanın önemli parçaları ile donatılacaktır. Farlar daha açık bir renge değiştirilir; Karanlıkta tanımlamayı kolaylaştırmak için normal boyayı floresan boya ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca, güncellemede stilden fonksiyona yeni araçlar daha benzersiz araçlar eklenecek. Oyuncular, deneyimin VIP versiyonu için birçok yeni işlevi geliştirerek birçok açıdan bir kamera ile gözlem yapacak.

ZOR ARAZİLERİ AŞMAK İÇİN EĞİTİM KURSUNA KATILIN

Off The Road’da eğitim seansları önemli bir rol oynamaktadır. Oyuncular birçok heyecan verici deneyimle başlayabilir, eski bir arabadan yukarı çıkabilir ve birçok yeni ülkeyi keşfedebilir. Oyunda görünecek olan arazi türleri arasında engebeli dağlar, uçsuz bucaksız denizler ve havada serbest bölgeler bulunuyor. Ancak, araç sürme sürecinde oyuncuların talihsiz çarpışmalara neden olmamak için engelleri ve yolları gözlemlemesi gerekir. Eğitimin sonu, herkesin görevlerine başlama zamanıdır.

Yapılacak görevlerin çeşitliliği, birçok insanı oyundaki yaşam hakkında heyecanlandırıyor. Her gün işiniz, sistemin hareketli çalışmasına katılmak için çeşitli araçları sürmek. Düz yarış pisti, hız kralı pozisyonu için rekabet edilecek yerdir ve bataklık yollar ve dağlık arazi, engelleri aşmanın zorluklarıdır. Bunun yanında çeşitli ulaşım araçları ile eşya taşımak gibi birçok aktivite de size birçok bonus kazandırmaktadır.

BÜYÜK BİR ARAÇ KOLEKSİYONU OLUŞTURUN

Off The Road deneyimi yaşayan bir oyuncunun en gurur duyduğu nokta, araba koleksiyonudur. Büyük miktarda paraya sahip birçok yeni araba, birçok insanın hayali olacak. Cebinizdeki bozuk paraları stoklamanız ve mağazadan satın almanız gerekir. Çok değerli arabalar en iyi kalitede olacak. Buna ek olarak, tekne ve uçak koleksiyonu da toplanmaya değer. Büyük bir uçakla daha fazla kargo taşıyabilir veya dev bir tekne ile daha fazla yolcu taşıyabilirsiniz.

HAYATI YARIŞÇI OLARAK DENEYİM

Off The Road, heyecan verici sürüşlerde şansınızı denemeniz için birçok alan açar. Sadece belirli bir araç türü ile yeni açılan yolları tamamlayabilir, birçok zorlu arazinin üstesinden gelebilir ve hız savaşlarında diğer birçok oyuncuyla karşılaşabilirsiniz. Bir sonraki esnemeniz için yardımcı ipuçları olarak birkaç temel yöntem eklenecektir. Lider tablosu, yarışçıların gücünü en doğru şekilde değerlendirebileceğiniz yer olacaktır. Ancak yine de boşta eğitimler için ulaşım ve gözlem gibi başka görevlerimiz var.

ANA ÖZELLİKLER

  • Her tür lisanslı aracı keşfetmek için gerçekçi yarış pistlerini deneyimleyin ve birden fazla modla oynayın. Oyuncunun araçla ilgili sistem tarafından belirlenen görevi tamamlaması gerekmektedir.
  • Güncellenmiş sürüm, araç sürücülerinin yolculuğunda birçok yeni içerik dikkate değer değişiklik getiriyor. Bu zamanında iyileştirmeler sayesinde, oyuncuların sistemle etkileşime girmesi daha kolay.
  • Engebeli arazide sürüş görevi, oyunun karmaşık görevlerinden biridir. Ayrıca esnek bir alanda diğer birçok oyuncu ile bir hız yarışına da katılabilirsiniz.
  • Oyuncular, araç koleksiyonlarını genişletebilir ve beklentilerinizi aşan ulaşım işlevlerine sahip yeni arabalar, büyük tekneler ve hatta uçaklar ekleyebilir.
  • Yiyecek ve eşyaların taşınması ile ilgili birçok görev, dağ yolları, bataklık yolları veya hem havada hem de suda olmak üzere birçok arazi tipinde gerçekleştirilir.

Neler yeni ?

-Çok oyunculu oyun modları(Para Toplayıcı, İmha, Yarış, Cp acele, Bomba etiketi ve daha fazlası!)-Kırılabilir nesneler (çitler, kutular vb.)-Çok oyunculu sohbet özelliği-yeni araç içleri eklendi-Helikopter iyileştirmeleri-hata düzeltmeleri


Hemen indir (4mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.