Pokemon GO MOD APK v0.233.1 (Sahte GPS/AntiBan)

Pokemon GO MOD APK v0.233.1 (Sahte GPS/AntiBan)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Niantic Inc
Yayıncı Niantic Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut mb
Versiyon 0.233.1
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi April 13, 2022
MOD Bilgisi Fake GPS/Anti-Ban
Android Android Macera Oyunları
4.3 ( 272 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Fake GPS/Anti-Ban

Rate this post

Pokémon GO APK, oyuncuların farklı Pokémon’larla karşılaşacakları ve Pokédex’i tamamlamak için onu yakalayacakları bir GPS oyunudur. Etkileyici sayıda Pokémon ile, onlarla karşılaşmaktan kesinlikle vazgeçemeyeceksiniz. Aynı zamanda, güç maçları her zaman olacak ve oyuncuları katılmaya teşvik edecek.

ETKİLEYİCİ ETKİNLİKLERLE YENİ SEZONA KATILIN

Pokémon GO’nun yeni versiyonunda oyuncular Season of Heritage adlı tamamen yeni bir sezona gelecekler ve her sezon, oyuncuları deneyimlemeye teşvik edecek farklı özelliklere sahip. Bu sezonki yeni ödüllerin yanı sıra, Stardust Challenge gibi devam eden etkinlikleri de bulacaksınız. Her dönüm noktasına karşılık gelen öğeleri almak için bu Stardust öğelerinden birkaç tane toplamanız gerekecek.


OYUNCU EĞİTMENİ OLMA YOLCULUĞU

Pokémon GO’yu deneyimlediğinizde, nihayetinde bir eğitmen olabilecek ve birçok farklı türde Pokémon ile karşılaşma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, bu bir GPS oyunudur, dolayısıyla bu oyunun doğru çalışması için bir internet bağlantısına ve GPS’e ihtiyacınız olacak. Bir Pokémon’un görünümünü göreceksiniz ve işiniz onları yakalamak için Pokéball’ları atmak. Şansınıza bağlı olarak, Dratini gibi bazı nadir Pokémonlar bulacaksınız.

Bu Pokémon’u yakalama yöntemi, onları ekranda ve bir Pokéball’da gördüğünüzde basittir. Önünüzdeki Pokémon’a doğru uçmak için bu topu kaydırmanız gerekiyor. Aynı zamanda bu işlem bazen ilk deneyimde karmaşık olacak.

POKÉMON ÇEŞİTLİLİĞİ VE POKÉDEX VERİLERİNİN KİLİDİNİ AÇMA

Pokémon GO dünyasına girdiğinizde, birçok farklı türe, türe ve yıldıza bölünmüş Pokémon’lardan kesinlikle etkileneceksiniz. Ayrıca farklı Pokémonlar arasında bir karşı özellik özelliği de buluyorsunuz ve bu, karşılaştığınız maçlar için mükemmel.

Herhangi bir eğitmenin bu oyunu deneyimlerken isteyeceği bir nokta, yakalayabileceğiniz Pokémon çeşitliliğidir. Sayıları oldukça fazla olduğu için yolculuğunuz çok uzun olacak ve her birini yakaladığınızda güncellenmiş Pokédex verilerini görebileceksiniz. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok Pokémon güncellemek, eğitmenlerin her zaman hedeflediği bir rüyadır ve farklı savaş türlerinde dövüş yeteneklerini çeşitlendirmelerine yardımcı olur.

POKÉMON’UNUZU GÜÇLENDİRİN VE GELİŞTİRMEK İÇİN ONLARI İTTİ

Bir Pokémon yakaladığınızda, gelecekteki ziyaretlerinizde kullanabileceğiniz belirli miktarda deneyim ve eşya alacaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında bulduğunuz deneyim, kadroyu çeşitlendirmek istediğiniz Pokémon’u bulup yakalamaktır. Elbette güçlü düşmanlarla karşılaştığınızda buna karşılık gelen bir güce de sahip olmanız gerekiyor ve takım arkadaşlarınızın gücünü artırmak için şeker gibi eşyaları kullanacaksınız.

Pokémon GO’daki herhangi bir Pokémon’un bilgilerine eriştiğinizde, bir sonraki seviyeye geçmek için ihtiyacınız olan kaynakları bulacaksınız. Tabii ki, takım arkadaşınız gelişebiliyorsa, bir sonraki seviye için kaynağın altındaysa, gelişmesi için harcamanız gereken miktar budur. Elbette, takım arkadaşlarınızın sahip olduğu etkileyici bir evrimsel ara sahne göreceksiniz. Yani güç hazır olduğunda, birçok farklı Pokemon türüyle güvenle savaşacaksınız.

GÜÇLÜ POKÉMON’UN AŞINMASI

Spor salonu savaşları ve hatta efsanelerle yüzleşme şansı gibi bulabileceğiniz birçok maç türü olacak. Özellikle spor salonu maçı için, tamamen farklı rakiplerle karşılaşacak ve biri yenilene kadar sürekli olarak güçlü saldırılar başlatacaksınız. Ayrıca, Pokémon’unuz yenilirse, başka bir spawn göreceksiniz ve savaş sonuçları aynı zamanda oyundaki hazırlığınızı da gösteriyor.

Göz ardı edemeyeceğiniz bir diğer maç türü de baskınlardır ve bu, birçok farklı nedenden dolayı en çok antrenörün katıldığı maç olarak kabul edilebilir. Kritik sebep ise efsanevi Pokémon ile karşı karşıya gelme fırsatına sahip olmaları ve efsanevi hedefleri yakalama mekanizmasının sadece bu mekanizmada ortaya çıkmasıdır. Aynı zamanda bu savaşı tamamlamak için bir raid pass ve arkadaşlarınıza da sahip olmanız gerekiyor. Elbette, baskının başladığı anı kaçırmayacaksınız.

Bu oyun aracılığıyla Pokémon dünyasına baktığınızda seveceksiniz çünkü:

  • Birçok farklı Pokémon türünü görme ve dilerseniz onları yakalama şansına sahipsiniz.
  • Pokédex’teki çeşitli veri miktarıyla, kesinlikle herkes mümkün olduğunca çok Pokémon toplamak ister.
  • Pokémon’un güçlendirmelerinin ilerleyişine kendiniz karar vereceğiniz için savaş sistemi ve güçlendirmeler oyuncuyu tamamen büyüler.
  • Her Pokémon, herhangi bir oyuncuyu büyüleyebilecek farklı özelliklere ve gelişmelere sahiptir.
  • Yeni güncellenen sezonda her zaman yeni efsanevi Pokémon ve ödüllerle karşılaşma fırsatına sahip olacaksınız.

Neler yeni ?

- Stufful'un boy göstereceği Nisan Topluluk Günü, 23 Nisan 2022 Cumartesi gerçekleştirilecek.- Hızlı Saldırıların Eğitmen Maçlarında normalden uzun sürmesi sorunu büyük ölçüde giderildi.- Hızlı Saldırılar, aynı anda karşı bir Güçlü Saldırı gerçekleştiğinde artık daha tutarlı olacak.- Takım Lideri, arkadaş, GO Roket Takımı ve GO Maç Ligi maçlarını takip etmek için ayrıntılı maç günlüğü özelliği uygulandı.


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.