PROJECT:DRIFT 2.0 MOD APK v20 (Kilitsiz/Para)

PROJECT:DRIFT 2.0 MOD APK v20 (Kilitsiz/Para)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Bycodec Games
Yayıncı Bycodec Games
Tür Yarış
Boyut mb
Versiyon 20
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi April 21, 2022
MOD Bilgisi Unlocked/Money
Android Android Yarış
( 490 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Project Drift 2.0, büyük bir dünyaya seyahat ederken ve içinde ne istersen onu yaparken, hayranlık uyandıran bir drift deneyimi sunuyor. Alabileceğiniz puan sayısını artırmaya çalışacaksınız ve gerçekten de herkes daha yüksek bir puan elde etmek istiyor. Aynı zamanda yedek parçası olan birçok araç kilidini açmanız için sizi bekliyor.

GÜNCELLEME VERİ DEPOLAMA ÖZELLİĞİ

Project Drift 2.0’ın yeni sürümünü deneyimlediğinizde, yeni arşivleme özelliğini kesinlikle göz ardı edemeyeceksiniz. Özellikle, oyun verilerinizi daha güvenli bir şekilde yedekleyebileceğiniz bir bulut depolama özelliği bulabileceksiniz. Bunun erken erişimli bir oyun olması tamamen anlaşılabilir ve bu oyunu deneyimlerken kendinizi güvende hissetmenize de yardımcı oluyor. Ayrıca özelleştirdiğiniz güzel arabaları diğer oyunculardan önce de gösterebilirsiniz.


TAMAMEN ETKİLEYİCİ BİR SÜRÜKLENEN DÜNYAYA GİRİN

Project Drift 2.0’ı deneyimlediğinizde, içinde bulunduğunuz ortamı kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Burası bir yarış pisti ve farklı binalarla dolu bir alan. Aynı zamanda çeşitli binalar ile her sürüşte merakınızı bulabilecek ve oyunda neler olduğunu keşfetmek için zaman ayırabileceksiniz. Ayrıca tamamen sizin drift amaçlarınıza hizmet etmek ve oyunda puan kazanmak için yaratılmışlardır.

YÜKSEK DRIFT SONUÇLARINA ULAŞIN VE BECERİLERİNİZİ GÖSTERİN

Project Drift 2.0’da oyuncular çevrimdışı ve çevrimiçi olmak üzere iki mod bulacaklar ve herkes bu iki modun oynanış biçimini biliyor. Diğer sürüş oyunları gibi, arabanızı iki elinizle kontrol edecek ve mümkün olduğunca çok puan kazanmak için drift dizileri gerçekleştireceksiniz. Drift türü, birçok nedenden dolayı oyuncuların işini her zaman zorlaştırır ve bunlardan biri de drift sürecini sürdürmek ve doğru sürüş için çevreyi gözlemlemek zorunda kalmaktır.

Çevrimdışı mod için tek başına engin ortamı deneyimleyecek ve istediğiniz yere gidebilirsiniz. Aynı zamanda ekranın üst kısmında sahip olduğunuz çarpanı göreceksiniz ve bu çarpan artarsa ​​alacağınız puan sayısı da artabilir. Bu özelliği artırmak da tamamen zordur çünkü yalnızca drift yaptığınızda artar. Aynı zamanda, bazı öğeler önünüzde belirecek ve sahip olduğunuz puanları artırmanıza yardımcı olacak.

Bir sonraki mod, arkadaşlarınız veya diğer oyuncularla büyük dünyayı deneyimleyeceğiniz çevrimiçi moddur. Tamamen özgür bir dünya ve ne istersen yapabilirsin. Aynı zamanda, herkes drifti kimin daha uzun yapabileceğini görmek için birbiriyle yarışacak. Bu, oyunculara çok fazla eğlence ve her driftte rekabet etme dürtüsü getirecek.

ARACINIZI İSTEDİĞİNİZ GİBİ ÖZELLEŞTİRİN

Project Drift 2.0’da sürebileceğiniz arabalar tamamen çeşitlidir ve kilidini açmak için zaman harcayacaktır. Tabii ki, işler burada bitmiyor çünkü bazı parçaları ayarladığınızda, tasarımı değiştirdiğinizde ve arabanız için farklı bir renk boyadığınızda onları özelleştirebilirsiniz.

Bu oyunda Drift deneyimi birçok nedenden dolayı eğlencelidir:

  • Oyundaki sürüş ortamı, isterseniz sürüklenip keşfedebileceğiniz alanlarla birlikte geniş ve çeşitlidir.
  • Puan sistemi, oyuncunun drift seviyesini yansıtır ve oyuncu daha yüksek bir puan almaya çalışırken zorluklar sunar.
  • Oyun modları, tek başına oynamaktan diğer oyuncularla rekabet etmeye kadar değişir ve oyun kayması etrafında döner.
  • Aracınıza ekleyebileceğiniz araç ve parça sayısı tamamen çeşitlidir ve onlara yeni bir görünüm kazandıracaktır.
  • Oyunun yeni sürümü bulut yedekleme özelliğini günceller, böylece veri kaybı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Neler yeni ?

2 yeni araba eklendi.Event hataları giderildi.Grafikler yükseltildi.Benzin hatası giderildi.


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaBycodec Games

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.