Race Master 3D – Car Racing MOD APK 3.3.0

Admin, Cumartesi, Mayıs 28, 2022
Rate this post

Bir sonraki köşede ne olduğunu gerçekten asla bilemeyeceğiniz bu gülünç derecede eğlenceli mobil yarış oyununda parmağınızı yerde tutun ve kesinlikle her şeye hazır olun. Sürüşünüze ince ayar yapın, ayağınızı gazda tutun, sonsuz çeşitli engellerden kaçın ve her zaman yeni ve beklenmedik bir şeyler sunan süper hızlı, süper heyecan verici, psychedelic yarışlarda eşit derecede çılgın rakiplerinizin yolundan çıkmaya çalışın. Hız ihtiyacını hissediyor musunuz?

Çılgın olduğu kadar sezgisel olan bu bağımlılık yaratan gündelik sürüş oyununda hız, drama, harika arabalar ve çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

🏁 NABIZ YARIŞINIZI ALMAK İÇİN… 🏁
🥇 Takip etmesi zor: Çok çeşitli farklı yüzeyler ve engellerin olduğu 33 benzersiz seviye, baş döndürücü bir hızla üzerinde ve çevresinde yarışmak için. Ayrıca, sürüşünüzü daha da tüyler ürpertici hale getirmeye hazır, özel olarak tasarlanmış arabalarda 8 farklı patron.

🥇Dünyanın her yerinde yarış: 14 farklı neon aydınlatma tasarımına sahip rampalar ve tünellerle dekore edilmiş, farklı pist özelliklerine ve zengin detaylı arka plana sahip 7 farklı konum, her zaman pencereden dışarı bakılacak bir şey olmasını sağlar.

🥇Garajınızda neler var? Oyundaki seviyelerde yarışırken toplamanız ve özelleştirmeniz için 7 klasik spor araba. Daha fazla para kazanmak için her yarışta zirveye çıkın, arabanızın motorunu en yüksek hız, hızlanma ve yol tutuşu için ayarlayın, heyecan verici aksesuarlar ekleyin ve sürüşünüzü gerçekten pezevenk etmek için 15 farklı boya işi arasından seçim yapın.

🥇 Kükrememi duyun: Yüksek performanslı motorların kükremesi, lastiklerin gıcırtısı ve çarpışan metalin gıcırtısı varken müziğe kimin ihtiyacı var? Yarış Master 3D’nin zengin ses dünyasının yanı sıra, basit ama çarpıcı grafikler ve pistten her döndüğünüzde veya gümbür gümbür bir şekilde durduğunuzda kemiklerinizi sallayacak muhteşem çarpışma efektlerinin keyfini çıkarın.

🔥 SON CEP YARIŞÇISI… 🔥
Oynaması kolay, gerçek bir sürüş mücadelesi sağlayan, heyecan ve sonsuz çeşitlilik sunan, arabaları ve tehlikeli rakipleri soğutan, hepsi birkaç dakika içinde koşulabilen hızlı ve öfkeli yarışlarda bir yarış oyunu mu arıyorsunuz?

Race Master 3D’yi cebinizde tutun ve her zaman, her yerde ve her yerde harika sürüş heyecanlarına anında erişebilecek, pistte üzerinize hızla gelen bir dizi giderek daha gerçeküstü ve test edici engele rağmen podyuma ulaşmak için tekrar tekrar deneyeceksiniz. çılgın, renkli bir girdapta.
Mevcut en çılgın, en çılgın, en kazanan mobil yarış oyununda pistin ustası olup olamayacağınızı öğrenmek için hemen indirin.

NE VAR NE YOK
-Hata düzeltmeleri!

Neler yeni ?


Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.