Real Cricket 20 MOD APK v5.1 (Sınırsız Para)

Real Cricket 20 MOD APK v5.1 (Sınırsız Para)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Nautilus Mobile
Yayıncı Nautilus Mobile
Tür Spor
Boyut 9mb
Versiyon 5.1
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 9, 2022
MOD Bilgisi sınırsız para
Android Android Spor
3.8 ( 564 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Sınırsız Para: Finansman çoğu oyunda her zaman bir sorundur. Hemen hemen tüm faaliyetlerde kullanılırlar. Ancak, görevlerin yerine getirilmesi ve sahada rakiplerle rekabet oldukça yetersiz para getiriyor. Bu yüzden MOD APK versiyonu olan çözümü sizlere vermiş olduk. Oyuna başladığınızda çok paranız var.

5/5 - (1 vote)

Çeşitli modlarda oynamanın birçok farklı yolunu deneyimleyeceksiniz, ancak esas olarak diğer takımlara da meydan okuyacaksınız. Bu, Cricket yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz oyunu her zamankinden daha etkileyici yapan şeydir. Her oyun modu, mükemmel görünürlük ile birlikte hız gerektirir. Topun kontrolünüzden çıkmasına izin vermeyin ve sonunda muhteşem bir kovalamaca gösterin. Hız ne kadar hızlı olursa, takımınız için puan alacağınız puan o kadar yüksek olur.

BİRÇOK ULUSLARARASI ÖĞRENCİ

Real Cricket™ 20’ye geldiğinizde, dünya çapında birçok ünlü futbol sahasında beyzbol becerilerinizi test edebileceksiniz. Bu oyunda oluşturulan her stadyum, Mumbai, Pune veya Cape Town gibi oyunculara doğal bir his veriyor… Hepsi o kadar gerçekçi tasarlanmış ki, oyunculara büyük uluslararası stadyumlardaymış gibi hissettiriyor. Özellikle her stadyum oyunculara farklı duygular, gerilim, aşinalık.


TÜM MAMELERDE PROFESYONEL

Yüzdelerin minimum olduğu mevsimlere katılma fırsatı zorludur, bu nedenle mücadeleye katılmadan önce sağlığınızı geliştirin ve becerilerinizi geliştirin. Her maçın sayısız seyircisi ve gazetecisi olacak; Kriket kariyerinizde onurlandırılmak istiyorsanız, profesyonel atışlarınızı herkes tarafından tanınmak için gösterin. Kariyerinizi her geçen gün daha da ilerletme şansınız olacak ve aynı zamanda dünyaca ünlü birçok beyzbol oyuncusuyla savaşma şansınız olacak.

BİNLERCE ZORLUK SENİ BEKLİYOR

Her bir sabit modun size farklı oyun kuralları sunduğu Real Cricket™ 20’de beyzbol oyunları oynamak asla sıkıcı olmayacak. En üst sıradaki takımlara karşı 1’e 1 oynayın veya bu maçta hangi takımın kaybeden olacağını karşılaştırın. Ayrıca arkadaşlarınızla 2P -2P’de oynayabilir, hatta zorluğa meydan okumak veya kendinizi geliştirmek için pratik yapmak istiyorsanız bir robota karşı oynayabilirsiniz.

Neler yeni ?

Kritik Hata DüzeltmeleriGeliştirilmiş Stabilite


Hemen indir (9mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
5/5 - (1 vote)

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.