Sniper Zombies: Offline Game 1.57.2 Apk + Mod

Sniper Zombies: Offline Game 1.57.2 Apk + Mod
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher VNG GAME STUDIOS
Yayıncı VNG GAME STUDIOS
Tür Aksiyon
Boyut 7mb
Versiyon 1.57.2
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi May 7, 2022
MOD Bilgisi Money
Android Android Aksiyon
4.3 ( 909 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Sniper Zombie: Offline Games oldukça ünlü bir isim olarak bilinir ve güzel atış tarzıyla birçok oyuncu tarafından sevilir. Özellikle keskin nişancı tutkunu olanlar başta olmak üzere birçok oyuncu tarafından oldukça sevilen bir oyun olduğunu söylemek gerekir. Ama nasıl basitçe bir silahla ateş etmek bu kadar çok oyuncuyu cezbedebilir? Ateş etme ve zombilerin mükemmel kombinasyonunun bu oyunu hiç olmadığı kadar dramatik hale getirdiği söylenebilir.

İYİ BİR GUNTER OLUN
Diğer oyunlar gibi, yaşadığınız şehir de doğası gereği huzurludur, ancak bir gün aniden birçok insan çok garip davranır ve normal insanlar gibi değildir. Görünüşe göre garip bir virüs bulaşmışlar ve yavaş yavaş korkunç zombilere dönüşüyorlar. Bu sizi yoğun bir nişancıya dönüştürdü, çünkü oralarda hâlâ öfkeli olan zombilerle savaşmanın tek yolu bu. Şimdi tüm şehir sadece bir zombi gölgesi ve korkunç bir ıssızlık olduğunda, neyse ki hayatta kalan tek kişi sizsiniz.


Sniper Zombie, onlarla yüzleşmek ve savaşmak gibi savaşlarda sizden çok fazla şey istemeyecek, bunun yerine sadece tek bir yerde kalacaksınız ve yine de onları yok edeceksiniz. Sadece av tüfeğinizi kullanacak ve çok fazla çaba harcamadan onları uzaktan kolayca yeneceksiniz. Uzakta bile, yok etmeye çalıştığınız nesnenin tam konumunu görebilirsiniz. Bununla birlikte, oyun, zombileri vurabilmek için iyi gözlem ve yüksek çeviklik konusunda çok fazla deneyim gerektirecektir.
ÇOK FARKLI GÖREV SİSTEMİ
Oyunun sadece bir pozisyonda kalıp zombileri vurmaktan ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü oyun bundan çok daha fazlası. Günlük görevlerden ana görev görevlerine kadar deneyimlemeniz için çeşitli görevler alacaksınız. Ve her görev her zaman farklı olacak, bu yüzden oyun size harika bir nişancı olma yeteneğinizde daha fazla meydan okuyabilir ve hiçbir şey yenemez.

Zombileri öldürmeye ek olarak, suçluları öldürebilir veya diğer şanslı kurtulanları kurtarabilir ve destekleyebilirsiniz. Her farklı oyun alanında beş göreviniz daha olacak ve bu görevleri tamamladıktan sonra daha fazla yeni toprakların kilidini açabileceksiniz. Ve özellikle bir görevi iyi bir şekilde tamamladıktan sonra çok çekici ve heyecan verici ödüller alacaksınız.

Neler yeni ?Hemen indir (7mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.