Sparklite MOD APK v1.7.105 (Para/Kilitleri Açık)

Sparklite MOD APK v1.7.105 (Para/Kilitleri Açık)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Playdigious
Yayıncı Playdigious
Tür Rol Oyunu
Boyut 17mb
Versiyon 1.7.105
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Şubat 17, 2022
MOD Bilgisi Para/Kilitsiz
Android Android Rol Oyunu
4.5 ( 944 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Para/Kilitsiz

Rate this post

Sparklite Apk, içinde çeşitli ortamlar, düşmanlar ve sırlar bulunan egzotik ve geniş bir dünya ortamına sahip gerçek zamanlı bir aksiyon oyunudur. Bunun harika yanı, birbirine bağlı ve canlı retro grafikleri, her şeyi daha gürültülü hale getirmesi ve herkesin eğlencesinde yeni olanaklar yaratması. Bunun da ötesinde, oynanışı, oyuncuların tüm özün tadını çıkarması için savaş, bulmaca veya macera olsun, birçok aldatmaca potansiyeli açısından zengindir.

MUHTEŞEM DÜNYA GELİŞİMİ VE FAKTÖRLERİ

Sparklite, Evoland 2, Dead Cells, vb. gibi oyunlarında kayda değer dünyalar yaratma yeteneği ile ünlü Playdigious tarafından geliştirildi. Dünyası, fantezi ve steampunk’ın benzersiz bir birleşimi olduğundan, bu oyunda da gerçekleştirilecektir. ve her oyun alanı çekici bir güzellik yayıyor. Ek olarak, konumlar arasındaki bağlantı önemlidir ve istemeden oyuncunun gezinme becerisine meydan okumak için birçok bulmaca oluşturur.


Tüm dünya ayrıca oyuncuların istedikleri yere gidebilmeleri için tamamen kavramsallaştırılmış iki dünya ile üst dünya ve oyun alanına bölünmüştür. Biyomlar arasında seyahat edebilir veya dünya üzerindeki benzersiz yöntemlerle veya araçlarla şehirlere hızlı bir şekilde seyahat edebilirler. Bu arada, oyun alanları her şeyi daha ayrıntılı hale getiriyor ve herkes hedefe ulaşmak için yolda ortaya çıkan sayısız zorluk veya engelden geçmek zorunda.

OYUNCULARIN HIZLARININ AYRINTILI VE OTOMATİK UYARLANMASI

Oyunun öne çıkan özelliği, oyuncunun başarılarına veya davranışlarına dayalı olarak herhangi bir süreci veya zorluğu otomatik olarak geliştirme yeteneğidir. Değişimi otomatiktir, çıplak gözle algılamayı zorlaştırır, ancak canavarları, seviyeleri, zorlukları ve bulmacaları etkiler. Oyuncunun görevi, görkemli bir yolculuğu tamamlamak, tüm sırları çözmek ve zorlu bir yolculukta güvenilir takım arkadaşlarıyla arkadaş olmak zorunda kalacak.

Herkesin ana hikayedeki ilerlemesine bağlı olarak, savaş mekaniği, çevre ile etkileşimler, araçlar ve yeni müttefikler gibi yeni unsurlar yavaş yavaş açılacak. Bu, oyuncu potansiyelinin derinliklerine indikçe oyunu daha canlı hale getirir. Bunun da ötesinde, her şeyin dinamik bir evrimi vardır ve aynı zamanda oyuncuyu her durumda onlardan tam olarak yararlanmak için araştırma yapmaya veya anlamaya zorlar.

ÇEŞİTLİ VE KOMPLEKS KARAKTER GELİŞİMİ

Sparklite’da karakter gelişimi, ana olay örgüsünde her bir ara sahnenin veya olayın fiziksel ve duygusal yanıyla ilgilenir. Zamanla, yardımcı karakterlerin veya ana karakterlerin psikolojisi de değişerek hikayeyi sarhoş edici bir şekilde daha uyarıcı ve çekici hale getirecektir. Ayrıca, oyuncuların çevreyle etkileşime girmesine veya bulmacaları yaratıcı bir şekilde çözmesine yardımcı olan birçok özel yeteneğin kilidini de açacaklar.

Zihniyet gelişiminin aksine, güç gelişimi tamamen karmaşıktır ve oyuncu yeni şeyleri benimserken birçok husus vardır. Ayrıca, dünyanın düzeni oldukça dikkat çekicidir, bu nedenle ekipman, öğeler ve geliştirmelerin tümü benzersiz stilleriyle özel ve çeşitlidir. Oyuncular, karakterin gelişimini olumlu veya olumsuz yönde keyfi olarak değiştirirken en güzel deneyimleri yaratmak için her şeyi rahatça işleyebilir ve karıştırabilir.

YARATICI VE BEYİN FIRLATICI ÇEVRE YAPMACALARI

Oyundaki dünyalar karmaşıktır, çünkü birçok yer veya zorlu bulmacalarla çevrili küçük alanlar içerir. Bu nedenle, oyuncular sırları bulabilecekleri veya etrafta gizlenmiş çevresel bulmacaları çözebilecekleri için harita keşfi yeni bir seviyeye getirildi. Aynı zamanda harika ve canlandırıcı bir oyundur, çünkü hem bulmacaları çözme yeteneğini geliştirir hem de oyuncu için seviyenin hızına uyum sağlar.

Sparklite’ın haritasındaki tüm alanlar iyi bir şekilde bağlantılıdır ve yeni yolların kilidini açmak için çeşitli mekanikler, görevler veya özel öğeler gerektirir. Daha sonra daha kolay gezinme için kısayollar oluşturmaya veya boş alanlarda gizlenmiş yeni gizli alanları açmaya yardımcı olabilirler. Ayrıca insanlar hikayede buldukları özel araçlar veya mekanizmalar ile dünya üzerinde dolaşmanın keyfini çıkarabilirler.

OYUNU EN ZEVK ALDIĞINIZ ŞEKİLDE OYNAYIN

Oyunun, oyuncuların tarzlarını oluşturması veya kişiselleştirmesi için herhangi bir sınırı yoktur. Başka bir deyişle, dünya onlarındır ve keşfetmekten, tarz içinde savaşmaktan ve komik efektlerle gülünç öğeler yaratmaktan keyif alabilirler. Karar vermek tamamen oyuncuya bağlıdır ve insanların keşfederken gözden kaçırabilecekleri yeni potansiyellerin veya sırların kilidini açmak için oyunu tekrar oynanabilir hale getirir.

Sparklite, rol yapma macera türünde benzersiz ve çığır açan gelişimiyle övünür. Oyuncu deneyiminin değerini artırmak için retro grafik stilini tam olarak kullanır. Her şeyden önce, olay örgüsündeki her karakterin gelişimi, mizahi ve hareketli etkileşimler de dahil olmak üzere her zaman heyecan verici bir keşiftir. Oyundaki veya hikayedeki her şey zamansız ve oyunculara tür için yeni kavramlar kazandırmak için kapsamlı uyarlamalara sahip

– Muazzam olasılıklar ve faktörlerle sarhoş edici oyun.
– Oyuncular için muhteşem hikaye, dünya sırlarını ve karakterlerin geçmişlerini daha iyi anlar.
– Çeşitli dövüş stilleri ve etkileşimleri ile eğlenceli silah kombinasyonu.
– Oyun deneyimini yeni bir düzeye çıkarmak ve oyuncuların deneyimlerini zenginleştirmek için yolculuk boyunca çeşitli mini oyunlar.
– İster dünyayı keşfetme ister patron dövüşleri olsun, büyük tatmin edici çevresel bulmacalar.
– Zamanla ortaya çıkan yeni gizli faktörlerle geniş açık dünya.

Neler yeni ?

İyileştirilmiş Boom Balloon kontrolleri.


Hemen indir (17mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.