Stickman Hook MOD APK v8.3.0 (Kilitleri Açık)

Stickman Hook MOD APK v8.3.0 (Kilitleri Açık)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Madbox
Yayıncı Madbox
Tür Arcade
Boyut 9mb
Versiyon 8.3.0
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 9, 2022
MOD Bilgisi kilidi açıldı
Android Android Arcade
4.0 ( 142 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • kilidi açıldı

Rate this post

Stickman Hook APK, kendinizi bir kancayla asma görevini yerine getirmek gibi yeni heyecan verici içerikler oluşturur. Olan her şey, gücünüz hakkında haykırmanızı sağlar. Mühürlü bir kutuya hapsolmuş bir örümcek adam gibi, bir çıkış yolu bulun ve saklanın. Bitiş çizgisi, kolay tanımlama için klasik renklerle dekore edilmiştir. Meydan okumanın uzunluğu, seviyenin zorluğuna bağlı olacaktır. Bir hata yaparsanız ve bir engeli aşma sürecinde devam edemezseniz, baştan başlayın. Erişirken tabletinizi kullanmakta sorun yaşıyorsanız takılma hatası giderilmiştir, merak etmeyin!

OYUNCULAR KENDİLERİNE BİR KARAKTER SEÇEBİLİR

Stickman Hook’un karakter koleksiyonu son derece çeşitlidir. Tüm bu yüzler son derece yaramaz ve dinamiktir. Bunları ekrandaki basit kontrol komutları ile kontrol etmeniz gerekecek. Her şeyden önce, bir tavşanı tanıyın. Performansınızı gösterirken tavşanın yüksek ve uzun atlamaları öncelikli olacaktır. Bir mavi kuş, ama uçamaz. Tanıtılacak bir sonraki karakterdir. Sopa insanlar ne kadar gelenekselse, onlara uygun kostümler ekleyebilirsiniz. Bir sandviç sizi tatmin edecek mi? Merak etmeyin, her şey sizin kontrolünüz altında ve sadece sizin emrinizde hareket ediyor!


MAÇTA KARŞILAŞACAĞINIZ ZORLUKLAR

Çöp Adam Kancası, oyunculara her zaman hoş sürprizler getiren en tehlikeli etkinliklerin en iyi örneğidir. Oyuncular vidaların yol boyunca nasıl hareket ettiğine tanık olacaklar. Ama bu esnemeyi ayaklarının üzerinde geçmeyeceksin. En büyük zorluk, başlangıç ​​​​çizgisine atlamanız ve ardından kendinizi havaya atmanız gerektiği gerçeğinde yatmaktadır. Kancaya takılan ip parçası hareket etmenize yardımcı olacaktır. Bu sihir, ancak onları vidaya doğru bir şekilde atmanız gerekiyor. Vücudunuzun engeller arasında uçan görüntüsü ilginç. Bitiş çizgisi önde; Görevinizi tamamladığınızda ve kendinizi güvende tuttuğunuzda başarılı sayılırsınız.

AREKETLİ HATLARIN ÇALIŞMA PRENSİBİ

Vidalar ve kancalar, onları birleştirmek için Stickman Hook oyuncuları tarafından hassas bir şekilde fırlatılarak birbirine bağlanır. Yol segmentinde çok fazla vida olacak, ancak havada süzülmeniz, varış yerinin doğruluğunu belirleme sürecini etkileyecektir. Zorluklar her seviyede yerleştirilir. Bu seviyede bulmacayı çözerek yeni seviyelerin kilidini açabilir ve kendinize meydan okumaya devam edebilirsiniz. Oyuna katılırken akılda tutulması gereken bir şey, fethetmesi zor bir seviye ile karşılaştığınızda yolun uzunluğunun artacağıdır. Ancak oyuncu bu eşyaların çalışma prensibini anlarsa, hareket etmek artık size zorluk çıkarmayacaktır.

OYUNU ÖZEL ZORLUKLARLA DENEYİMLE

Stickman Hook, özel daha önce hiç olmadığı kadar heyecan verici bir deneyim sunduğunda sizi bırakamaz. Oyuncu, kancasını ve ipini ustaca kullanan bir örümcek adam gibidir. Meydana gelen talihsiz vakalar sorunsuz bir şekilde yeniden yürütülebilir. Bu içerikle ilgileniyorsanız, arkadaşlarınızla deneyimlemek harika bir seçenek. Ünlü isimlerin yer aldığı karakter koleksiyonu her zaman mevcuttur ve seçiminizi özgürce yapabilirsiniz. Güzel grafikler ve pürüzsüz efektler, sistemin size sunduğu en büyük destek olacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

Bir ip ve kanca ile havada asılı kalma zorluğunun üstesinden gelmek gibi güçlü aktiviteleri içeren yeni ve heyecan verici içerikleri keşfedin. Önünüzde deneyimlemeniz gereken birçok zorluk var.

Sistem tarafından sağlanan koleksiyondan istediğiniz karakteri seçmek olan oyuna katılabilmek için ilk işi yapın. Seçim özgürlüğünü vurgulayarak, herhangi bir yüzle başlayabilirsiniz.

Doğrudan bir rakip yok; ancak, skor tablolarında başka rakipleriniz olacak. Tanınmış isimler her zaman en üst sıralarda yer alır. İstediğimizi yapabilir misin?

Kullanacağınız ip parçasının nasıl çalıştığını keşfedin, eğlence başlamadan önce kancayı test edin. Maç sırasında serbest düşmediğinizden emin olmak için kancayı tam olarak kanca konumuna doğru atın.

Bitiş çizgisine güvenli bir şekilde ulaştığınızda hak ettiğiniz ödülleri alın ve görevinizi tamamlayın. Oyuncular, gelecekteki mücadeleleri için seviye atlama veya yeni ipler kullanma hakkını alabilirler.

Neler yeni ?

- Yeni mod: Turnuvalar. Artık diğer rakiplere karşı gerçek zamanlı olarak koşabilirsiniz!- Yeni görünümler- Verim iyileştirmesi


Hemen indir (9mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.