Storybeat - Stories With Music

Storybeat - Stories With Music
Uygulama Adı Storybeat - Stories with Music Storybeat - Stories with Music is the most famous version in the Storybeat - Stories with Music series of publisher Storybeat
Yayıncı Storybeat
Tür Photography
Boyut 40mb
Versiyon 3.3.4
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi May 12, 2022
MOD Bilgisi Pro Unlocked
Android Android Photography
4.5 ( 201 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Storybeat, içerik oluşturucular için en kapsamlı araç takımıdır. Etkileyici ol. Storybeat ile harika Hikayeler oluşturun. Storybeat, videolarınıza veya fotoğraflarınıza müzik eklemek ve Instagram, Facebook, Whatsapp, TikTok Stories, Snapchat ve daha pek çok yerde kolayca paylaşmak için en iyi uygulamadır… En iyi Instagram ve TikTok hikaye düzenleyicisini indirin ve en sevdiğiniz anları paylaşın veya saklayın.

Kullanımı kolay şablonlarımızla güzel Müzik Instagram Hikayeleri oluşturun. Onları fotoğraf filtreleri, video filtreleri, fotoğraf ön ayarları, video ön ayarları, hareketli metinler, yazı tipleri ve çıkartmalarla süsleyin. Etkileyici gibi dakikalar içinde hikayeler oluşturun!


Storybeat, kullanıma hazır tonlarca şablon ve animasyonlu şablon, pop, rock, rap, reggaeton, trap, elektronik, R&B, country ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her türden en popüler parçalarla her gün güncellenen devasa bir müzik kitaplığı sunar… tüm favori şarkılarınız videolarınıza ve fotoğraflarınıza eklemek ve ardından düzenleme araçlarımızla süslemek için mevcuttur.

Fotoğrafları ve videoları siz getirin, biz müziği, ön ayarları, filtreleri ve düzenleme araçlarını getirelim. Tasarımlarımız ve müzik trendlerimizle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

🎶 Yeni özelliğimiz Trends Creator ile Fotoğraflarınızı Müzikle Eşzamanlayın

Trends Creator ile favori fotoğraflarınızı herhangi bir müzikle senkronize edebilir ve her yerde paylaşmak için harika bir müzik Trends klibine dönüştürebilirsiniz. Fotoğraflarınızı müziğin ritmiyle saniyeler içinde senkronize edin!

⚡ Size veya işinize özel yüzlerce özel tasarım arasından seçim yapın

Tek veya birden fazla fotoğraf ve video için tonlarca şablon, hareketli şablon, kaydırıcı ve kolaj. Hepsi %100 düzenlenebilir. Retro, minimal, polaroid, vaporwave, moodboard, dergi, nordic gibi temalı koleksiyonlarımıza göz atın… bir profesyonel gibi kişisel şık hikayeler oluşturun ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

😍 Estetik fotoğraf ön ayarları ve filtreler uygulayarak çarpıcı kompozisyonlar oluşturun

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı harika kompozisyonlara ve hikayelere dönüştüren ücretsiz ve profesyonel fotoğraf filtreleri ve hazır ayarlar. Storybeat ile basitleştirilmiş fotoğraf ve video düzenleme

🎵 Hikayelerinize müzik ekleyin

Tüm sanatçılardan şarkılar. Billie Eilish, Beyonce, Ed Sheeran, Rosalia… Geniş müzik kitaplığımızdan en sevdiğiniz şarkıları seçin ve hikayelerinize ekleyin. Onları unutulmaz kıl. Daha kişisel hale getirmek için sesinizi veya herhangi bir sesi bir fotoğraf veya video üzerine kaydedin. Veya fotoğraflarınızı güçlendirmek için ses efektleri ekleyin.

🛠️ Profesyonel fotoğraf ve video düzenleme araçları

Hikayelerinizi ve fotoğraflarınızı daha profesyonel hale getirmek için neye ihtiyacınız varsa, Storybeat’te var. Güzel animasyonlu ve tamamen özelleştirilebilir, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce metin stili. Profesyonel fotoğraf düzenleme araçları. Valencia, Lo-Fi, Storm, Cinema ve çok daha fazlasını içeren benzersiz filtrelerimizi kullanın veya fotoğraflarınıza veya videolarınıza özel hazır ayarlarımızı uygulayın.

🚀 Kolayca paylaşın veya gizli tutun

Tüm büyük platformlarla kolay paylaşımı destekliyoruz: Instagram, Whatsapp, Facebook, Snapchat, TikTok Hikayeleri, E-posta, Youtube, Twitter vb… Veya cihazınıza aktarabilir ve hikayelerinizi istediğiniz zaman yeniden yaşayabilirsiniz. Ayrıca Storybeat’inizi film rulonuzdan tüm sosyal ağlara yükleyebilirsiniz!

👉 Storybeat’i günlük olarak şunları yapmak için kullanın:

– Hızlı ve kolay harika insta hikayeleri oluşturun.
– Bir fotoğrafa veya videoya müzik ekleyin.
– Fotoğraflarınızla Trends müzik klibinizi yapın.
– Müzikli fotoğraf slayt gösterileri oluşturun.
– Müzik video klipleri oluşturun.
– Fotoğraflara veya videolara özel yazı tipleri ve çıkartmalar ekleyin.
– Özel yazı tipleri ve profesyonel fotoğraf filtreleri ve ön ayarlarla kişiselleştirilmiş hikaye videoları yapın.

⭐️ Storybeat PRO

Tüm Özelliklerin Kilidini Açın:

– Tüm Pro Şablonlarının ve Metin Stillerinin kilidini açın.
– Filigranı Kaldır.
– PRO renk Ayarlarına ve Fotoğraf Ön Ayarlarına erişim.
– Kreasyonlarınızı favorilere kaydedin.
– Reklamları kaldırmak.
– İstediğiniz Zaman İptal Edin.

Her hafta Yeni Şablonlar, Yeni Metin Stilleri ve Müzik eklenir.

Tüm müzikler, halka açık üçüncü taraf medya hizmeti tarafından sağlanmaktadır. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgili sahiplerine aittir ve burada Adil Kullanım ve Dijital Binyıl Telif Hakları Yasası (DMCA) koşulları altında kullanılmaktadır.

Neler yeni ?

- Release your creativity with our shiny new trend editor!
- Fast creation button updated at home
- Many UI bugs fixed


Hemen indir (40mb)

Artık indirmeye hazırsınız Storybeat - Stories with Music ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.