Subway Surfers

Subway Surfers
Uygulama Adı Subway Surfers Subway Surfers is the most famous version in the Subway Surfers series of publisher SYBO Games
Yayıncı SYBO Games
Tür Arcade
Boyut 187mb
Versiyon 2.34.0
Güncelleme Tarihi -
MOD Bilgisi Unlimited Money
Android Android Arcade
( 544 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Easy enough for newcomers, but hard enough to challenge experienced gamers. This game is no shortage of challenges, whether you play alone or take part in weekly challenges. To make the game less difficult, you may need our MOD version.
  • Unlimited Money: The two main currencies in the game, Gold Coins and Keys, are provided unlimited as soon as you open the game. Buy what you need for your journey.
  • Unlocked All Characters: Play any character you like.

Rate this post

Subway Surfers APK‘da sonsuz bir kaçış sizi zorluyor. Bu, yayıncı SYBO Games’in en popüler oyunlarından biridir. Çekici, heyecan verici bir hikaye ve popüler, basit bir oyun, oyuncuların dikkatini ve heyecanını çekti. Çıkışı fethetme macerasında, bazı zorluklar sizi pistlerdeki engelleri aşmaya zorluyor. Ayrıca altın, anahtar gibi değerli varlıklara da sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

BİR SUFER İLE TOKYO’YU FETHET

Birçok farklı diyarı deneyimleyecek ve oradaki insanlarla tanışacak ve etkileşim kuracaksınız. Her eklenen konuma paralel olarak karakter sistemi, yeni kaykaylar eklenecektir. Özellikle, heyecan verici maceranız en son güncellenmiş sürümle Japonya’da, özellikle Tokyo’da kuruldu. Burada, meydan okumayı birlikte yenmek için 2 sörfçüye eşlik etme fırsatınız var.


Muhteşem şehir Tokyo sizi Akira ile karşılayacaktır. Sertliği, azmi ve asla geri adım atmadığı için bu sörf sporunda bir dahi olarak bilinir. Sakura duyuru panosunda planlandığı gibi Tokyo sokaklarında yürüme deneyimine sahip olacaksınız. Orada durmadan, büyüleyici ve harika bir atlet olan Harumi, fethedeceğiniz bir sonraki karakterdir. Görevin, Miyav derisini elde etme görevini geçmek.

SEVGİLİ KÖPEK İLE SİZİN ARASINDAKİ SAVAŞ

Pist kaçış rotanız oluyor çünkü Subway Surfers dünyasına adım attığınızda tam yaşınıza göre çok yaramaz gençlere dönüşeceksiniz. Spesifik olarak, her gün, üzerlerine grafiti boyamak için tren vagonlarına gizlice girersiniz. Ancak, yakında demiryolu müfettişi tarafından keşfedilirsiniz. Buradan itibaren müfettiş ve onun korkunç köpeği ve sizin aranızda resmen bir kovalamaca başlar.

HER DOKUNUŞTA EYLEM

Subway Surfers’ın oynanışı, sonsuz koşu türünün takipçilerine oldukça tanıdık geliyor. Dokunmatik ekrana dokunarak oyuna başlayabilirsiniz. O zaman, sizin için karakter mümkün olduğunca hazır görünecektir. Her dokunuşta karakteri kontrol ediyorsunuz. Spesifik olarak, yukarı kaydırma, yükselişinizi temsil eder ve aşağı kaydırma, engelin içine kayma anlamına gelir. Sadece bu da değil, parkur düz bir çizgi değil, bu yüzden sürekli hareket etmek ve kaçmak için sola ve sağa koşmanız gerekiyor.

Neler yeni ?Hemen indir (187mb)

Artık indirmeye hazırsınız Subway Surfers ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.