Tennis World Open 2022 MOD APK v1.1.93 (Altın)

Tennis World Open 2022 MOD APK v1.1.93 (Altın)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher INLOGIC SPORTS - football tennis golf soccer
Yayıncı INLOGIC SPORTS - football tennis golf soccer
Tür Spor
Boyut 13mb
Versiyon 1.1.93
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi April 13, 2022
MOD Bilgisi Gold
Android Android Spor
4.4 ( 472 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Masa tenisi oynamayı seven biriyseniz, kendinizi ifade etmek için bu harika fırsatları kaçırmayın. Sahip olduğunuz becerilerle, zekanızla birleşerek, tüm rakipleri hızla yenmek için en benzersiz ve yaratıcı oyun taktiklerini geliştirin. Basit seviyelerle, herkesle birlikte belirli bir dinlenme alanının tadını çıkarabilirsiniz.

OYUNA KATILIN VE BİRÇOK KİŞİ İLE SOSYALLEŞİN

Tennis World Open 2022 APK‘ye gelen oyuncular, dünya çapında birçok oyuncu ile vuruş ekranını deneyimleme fırsatına sahip olacaklar. Burada, yeni ilişkileri en eğlenceli şekilde değiş tokuş edebilecek ve genişletebileceksiniz. Birlikte iyi bir şekilde karışabilir ve oynayabilirsiniz. Karşılaştığınız her rakip, zorlu ve yetenekli bir masa tenisi oyuncusudur, bu nedenle oyun sırasında her durumda dikkatli ve dikkatli olmanız gerekir. Daha fazla arkadaşınızı davet edin ve daha fazla eğlence için onlara meydan okuyun. Ayrıca, skor tablosunun zirvesine çıkmak için sağlıklı bir şekilde rekabet edebilirsiniz.

YETENEKLİ VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE CİLALANMIŞTIR

Ping Pong Fury’ye katılırken topa en basit ve rahat şekilde vurabilirsiniz. Jestler ve birkaç basit işlemle en basit şekilde rakibin yanından geçen topu şutlayalım. Ayrıca duruşunuzu topu en iyi şekilde yakalayacak şekilde hazırlamanız da yardımcı olacaktır. Aynı zamanda rakibi kazanmak için topu en güçlü şekilde geri döndürün. Profesyonelliğinizle, tüm rakipleri olabildiğince çabuk yenmeye çalışın. Herkesin bir oyun tarzı vardır; Yeteneğinizi en güvenli ve sakin bir şekilde göstermekten çekinmeyin.

BİRÇOK ZORLUKLA KARŞILAŞMAK VE GÖREVLERİ İYİ TAMAMLAMAK ZORUNDA

Ping Pong Fury size birçok zorluk ve çeşitli zorluklar verecektir. Her durumda düşünmeniz ve çevik olmanız gerekir. Ayrıca, topunuzu yakalamak için refleks hızı da baş döndürücüdür ve gelen topun tüm durumlarını yenilikçi ve en iyi şekilde ele almalısınız. Bu şekilde puanlarınız rakibiniz tarafından yenmez. Topu ele geçirmenin birçok farklı yolu ile büyük tutkunuzla oynamaya çalışın. Ayrıca size verilen görevleri oyunun gerektirdiği şekilde zamanında tamamlamanız gerekir.

OYUNDAN ÇOK HEYECAN VERİCİ ÖDÜLLER ALIN

Görevlerinizi tamamladıktan sonra, şampiyon olma ve kazananlar listesinin başında olma fırsatına sahip olacaksınız. Bunun da ötesinde, bu oyundan birçok ödül ve değerli hediyeler alacaksınız. Ayrıca, masa tenisinin nasıl oynanacağı ve tüm rakiplere en makul ve akıllıca nasıl yanıt verileceği hakkında birçok değerli ders öğrenecek ve kendiniz için çizeceksiniz. Oradan daha iyi oynayabilecek, seviyenizi ve masa tenisi oynama yeteneğinizi geliştirebileceksiniz.

EN İYİ UYGULAMA EĞİTİM REJİMİ TARAFINDAN DESTEKLENMİŞTİR

Ping Pong Fury’ye geldiğinizde son derece profesyonel bir eğitim modu ile destekleneceksiniz. Bu, her vuruşu daha fazla esneklik ve çeviklikle uygulamanıza olanak tanır. Ayrıca üst düzey raketler veya güzel toplar da kullanabilirsiniz. Ayrıca oyuncular son derece göz alıcı ve güzel grafiklere hayran kalacak, tüm masa tenisi oyuncuları için sağlıklı bir oyun alanı oluşturarak en eğlenceli ve rahat şekilde oynamalarına yardımcı olacak.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Tüm istek ve ilgilerinizi karşılamak için masa tenisi oyunlarına rahatlıkla katılabilir, keyifli bir dinlenme alanının tadını çıkarabilirsiniz.
  • Çok oyunculu ile en eğlenceli şekilde oynayın. Ayrıca, dünyanın her yerinden alışveriş yapmak, tanışmak ve arkadaş edinmek için daha fazla fırsatınız olacak.
  • Değerli dersler öğrenin ve masa tenisi oynama yöntemlerinizde daha fazla deneyim kazanın. Dahası, cilalama becerilerinizi önemli ölçüde geliştirebileceksiniz.
  • Pek çok oyuncuya yeteneklerini en eğlenceli şekilde güvenle sergilemeleri için ilham veren canlı ve benzersiz oyunun tadını çıkarın.
  • Tüm zorlu rakipleri fethetmek için en yetenekli ve akıllı oyunu geliştirmek için her zaman nasıl yaratıcı olunacağını bilin.
  • Oyunun sunduğu birçok çekici ödülü almak için verilen tüm görevleri tamamlayın ve arkadaşlarınızla her pinpon kortunda sağlıklı bir rekabet yaşamalısınız.

Neler yeni ?

- General improvements and optimizations


Hemen indir (13mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.