The Sims Mobile MOD APK v32.0.1.132110 (Sınırsız Nakit/Simoleon)

The Sims Mobile MOD APK v32.0.1.132110 (Sınırsız Nakit/Simoleon)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher ELECTRONIC ARTS
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Simülasyon
Boyut 19mb
Versiyon 32.0.1.132110
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi April 19, 2022
MOD Bilgisi Unlimited Cash/Simoleons
Android Android Simülasyon
4.1 ( 380 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Unlimited Money: Despite its appeal, this game still has some disappointing points. Like the real world, we really need money to live comfortably. And if you really need a great relaxing escape, try starting with the MOD Unlimited Money version of the game.

Rate this post

The Sims™ Mobile APK, diğer platformlardaki popüler The Sims serisinden diğer girişlerin fikirleri üzerine kuruludur. Başka bir deyişle, mobil sürüm kompakttır ve oyuncuların oyundan istedikleri şekilde keyif alabilmeleri için aile üyelerinin sahip olduğu tüm özleri kapsar. Herkes onu en özgün oyunlardan biri olarak selamlıyor çünkü her unsur, oynanış ve sistem derinlikle inşa edilmiş.

SANAL DÜNYADA YENİ BİR HAYATA BAŞLAYIN

Sims™ Mobil, herkesin hayalini kurduğu hayatı alternatif dünyalarda inşa etmesi için yeni bir fırsattır. Bu, hobiler peşinde koşmayı, bir aile kurmayı ve canlandırıcı ama bazı açılardan gerçek olan sanal bir hayata dalmak için diğer mekanizmaların keyfini çıkarmayı içerir. Her şeyden önce, her oyuncunun etkileşimi gelişimlerini de etkiler ve dünyalar inşa etmede birçok potansiyel açar.


Oyundaki tüm karakterlere sim denir ve hepsinin etraflarındaki şeylerle çalışmak veya onlarla etkileşim kurmak dahil olmak üzere farklı çalışma mekanizmaları vardır. Sistemden gelen benzersiz AI, evdeki her şeyi gerçekçi ve hayat dolu hale getirir ve oyuncunun bir ailesi olduğunda birçok özel duygu yaratır. Bu harika şeylerin tadını çıkarmanın yanı sıra, insanlar simleri birçok stilde tasarlayabilir ve çeşitlendirebilir.

KEŞFETMEK VE KULLANILMAK İÇİN GENİŞ DÜNYA

Oyundaki dünya, her şey duygu olmadan simüle edilmiş olsa da, içsel özünü keşfetmek için potansiyel ve sonsuzdur. Heyecan verici olan şey, herkesin ailenin mutluluğunu korumak için çalışması, böylece psişede veya sistemde daha fazla şey inşa etmesi ve simlerin hayatını daha canlı hale getirmesidir. Her oyuncunun dünyayı nasıl sevdiğine bağlı olarak, şehirdeki her şeyi kullanmak ve müreffeh bir hayat yaşamak için birçok seçeneğe sahip olacaklar.

Her sim, oyun içinde zamanla kişilik, görünüm ve gelişim süreci dahil olmak üzere doğal bir kişiyi temsil eder. Bu nedenle, oyuncular her zaman iş aramalı ve gelir elde etmek için birçok yol yaratmalıdır, böylece tüm masrafları karşılamalı veya birçok oyun partisine katılmalıdır. Tüm sim etkileşimleri gerçekçi ve rafinedir, bu da dünyayı büyük düzende daha eğlenceli hale getirir ve oyuncunun yolculuğunu çeşitlendirir.

SEVGİLİ BİR EVİ DOĞRU OLARAK İNŞA ET

Sims™ Mobile, aile ile simüle edilmiş bir hayatın tadını çıkarmanın yanı sıra, insanların en canlı ve yaratıcı 3D evleri inşa etmelerine olanak tanır. Bina tasarım sistemi, oyuncuların her zaman hayal ettikleri evin keyfini çıkarmaları için birçok heyecan verici olanakla birlikte karmaşık ve kaynak açısından zengindir. Bununla birlikte, bina pahalıdır, ancak oyuncular, birincil oyun modundan tamamen farklı bir seçenek olan yaratıcı modda tüm bunların tadını çıkarabilirler.

SIMS YAŞAM TARZINIZI ŞEKİLLENDİRİN

Oyuncular çeşitli bir aile veya yaşam ortamı oluşturmayı bırakmayacaklar, ancak her simülasyonu unutulmaz ve çekici hale getirebilirler. Bu, belirli bir alandaki tüm simleri manipüle etmeyi, böylece tüm olanakları sağlamayı veya birçok yeni içeriğin kilidini açmak için her isteklerini yerine getirmeyi içerir. Her simin heyecanına bağlı olarak, oyuncular bir sim şehri inşa ederken her zaman birçok yeni sürpriz veya yeni fikir alacaklar.

BAŞKA SIM’LERLE PARTİLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Partiler, gençlerin veya orta yaşlıların günlük yaşamları için en düzenli aktivite olarak kabul edilir. Bu nedenle, oyun karmaşık bir sosyal sisteme sahip olacak ve oyuncuların ilişki seviyesini geliştirmek veya olumlu sonuçlar elde etmek için birçok şeyi özgürce yapmasına izin verecek. Zamanla, parti yapmanın birçok başka sürprizi de olur, bu da her bir simülasyonu kendi ailelerini oluşturabilecekleri için daha benzersiz ve olağanüstü hale getirir.

HAYATTA ÖNEMLİ ANA KARAR VERİN

Hayatta gerekli bir seviyeye ulaştıktan sonra, her sim, oyuncunun müdahalesi olmadan evlenmeye ve yeni bir hayat kurmaya başlamak zorunda kalacak. Bununla birlikte, oyuncular mutlu bir deneyim yaratmak için evler inşa etmek ve her şeyi kişiselleştirmek de dahil olmak üzere birkaç unsuru değiştirebilir. Ayrıca şehir merkezini keşfedebilir, böylece evlerini dekore etmek veya kişisel yaşamlarının kalitesini artırmak için daha fazla şey açabilir veya satın alabilirler.

TAM BÜYÜK VE ZARARLAYICI GÖREVLER

The Sims™ Mobile’ın görev sistemi, oyuncuların yaşam kalitelerini artırmaları veya iyileştirmeleri için sürekli bir gelir kaynağı olacaktır. Buna bir hayat inşa etmek, evler ve arabalar satın almak ve onlar varken daha fazla görevi tamamlamak dahildir. Görevlerin içeriği veya gereksinimleri karmaşıktır ve aynı zamanda oyuncuların her zaman kendilerini geliştirmelerini ve kariyerlerinde en etkileyici başarılara ulaşmalarını gerektirir.

Sims™ Mobile, içeriği zengin, oynanış çeşitliliği ve oyuncular için her zaman birçok sürpriz olduğunda yaşam simülasyonu türünün zirvesidir. Her şeyden önce, kendi başlarına sanal bir hayat kurabilirler ve bu uçsuz bucaksız ve hareketli dünyada hayal ettikleri benzersiz bir yaşam tarzı yaratabilirler.

Neler yeni ?

“Bahar Zamanı” güncellememizde bol bol kutlama var. Şenliğe katılıp şunların keyfini çıkarın:- Keyifli ögeler! Bunları Bonus Tatlı Atıştırmalık Yarışması Bahar Tatlılığı’ndan kazanın- Her duruma uygun kıyafetler! Gardırop Revizyonu Hazine Avından bulun- Yamachan’ın Evi. 26 Nisan 2022’ye kadar Japon temalı hayallerinizin evini almak için teklif verin!Hemen oynayın!


Hemen indir (19mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.