Tiny Bubbles MOD APK v1.11.14 (Kilitleri Açık)

Tiny Bubbles MOD APK v1.11.14 (Kilitleri Açık)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Pine Street Codeworks
Yayıncı Pine Street Codeworks
Tür Bulmaca
Boyut 8mb
Versiyon 1.11.14
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi April 8, 2022
MOD Bilgisi Unlocked
Android Android Bulmaca
4.7 ( 686 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Savaşlar yavaş yavaş her yerde patlak verdi ve bu Tiny Fantasy’de aslına sadık kalınarak yeniden üretildi. Bu olağanüstü bir aksiyon rol yapma oyunudur; oyuncuların bir kahraman seçmesi ve rol oynamaya devam etmesi gerekecek. Yeterli güce sahip olmadan ve gerçek bir kahraman bulmadan bu savaş bitmeyecek. Bu nedenle, tüm yeteneklerinizi göstermeniz ve bu zorlukları tamamlamak için arkadaşlarınızdan pratik yardım istemeniz gerekir.

SAVAŞIN LİDERİ OLUN

Tiny Fantasy, kendinize benzersiz bir karakter bulmanızı ve bu savaşta rol oynamanızı umuyor. Bu savaş, zafere ulaşmak için çok çalışmanızı gerektiriyor çünkü saldırı akışlarının gücü çok büyük. Oyundaki savaş, ortaya çıkan en büyük zorluklardan biridir ve bunu ne pahasına olursa olsun yapmanız gerekir. Meydan okumayı tam bir zafere dönüştürebilmek için yetenekli bir lider olmalısınız.


Bu savaş iki fraksiyon arasında geçecek ve bu kötü niyetli saldırılara dayanabilecek bir fraksiyonun ön saflarında yer alacaksınız. Bu kan davası uzun süredir var ama artık çok fazla ve bu saldırıyı yapmalarına izin veremeyiz. Yani bu fetihte öne çıkmaya cesaret etmek için birkaç kahramana liderlik ediyorsunuz. Savaş birçok cephede geçiyor ve tüm bu durumları kendiniz kontrol etmeniz gerekiyor.

SALDIRI DALGALARINI DEĞİŞTİR

Bu savaş resmen başladı ve Tiny Fantasy’de yeteneğinizi göstermeniz gerekiyor. Yeterince cesarete ve büyüye sahip bir kahramansın, ancak ekibine başka kahramanlar da eklemen gerekiyor. Diğer kahramanlar birçok yerdedir ve onları aramalı ve bu savaşta size katılmaları için çağırmalısınız. Bir fikir birliği varsa, bu tür savaşlar oyuncuların kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayacaktır.

İlk olarak, bu saldırılara direnebilmek için eşlik eden bazı büyüleri hemen kullanmanız gerekir. Savaş, kendi zaferlerinizi kazanabilmeniz için her zaman size en karlı önerileri verir. Oyun size haritalar vererek bu güçlü saldırıları yenmenize yardımcı olacak ve yoğun saldırılardan kaçınmak için hangi yöne gitmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

SONUNA KADAR SALDIRIN VE TÜMÜNÜ YOK EDİN

Gücü tüm takım arkadaşlarınızla birleştirin ve makul saldırı planları oluşturmak için birlikte çalışın. Kanlı savaşları önlemek için birliklerinizi bölerek saldırı ve destek yapmalısınız. Bu saldırıları sonuna kadar götürmek için silahı bombalamak için kullansaydınız yardımcı olurdu. Bu saldırıya karşı kazanacağımızdan eminsek, o zaman tüm gücünüzü saldırıyı bitirmek için de kullanmalısınız.

Kendi gücünüzü yükseltmek için birçok fırsattan yararlanmanız da yardımcı olacaktır. Tiny Fantasy, sağlığınızı artırabilmeniz ve sağlığınızı geri kazanabilmeniz için size her zaman çekici yükseltmeler sunar. Silahlara gelince, oyunun her zaman hazineyi sağlayacağı ve ekleyeceği kesin, böylece gerektiğinde kolayca alabilirsiniz. Bu ölüm kalım savaşı sona eriyor ve tüm mizacımızı ve sorumluluğumuzu gösterdik. Yani bu savaş zaferi bizim gibi kahramanların lehine çevirdi.

Tiny Fantasy, bu sayede oyuncular için mükemmel bir vurgu yaratan benzersiz bir aura gösteriyor. Oyuncular bu fırsatları kendi engellerini aşmak ve savaşa karar veren kişi olmak için kullanırlar. Büyük saldırılar, kanlı savaşlar ve hatta şiddetli savaşlar da gerçekleşecek ve beraberinde birçok izlenim getirecek. Bu oyunda güçlü bir izlenim bırakmak için sahip olduğumuz tüm benzersiz yönleri göstermemiz gerekiyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yavaş yavaş kanlı savaşa girin ve sahip olduğunuz tüm rolleri ve yetenekleri göstermelisiniz.
  • Bu savaşın durumunu kavrayarak, eğer durum bizim lehimize ise, galip geleceğiz ve fırsatı değerlendirmek için acele edeceğiz.
  • Güçlü bir silah yaratmak için yeterince güçlü kahraman toplamanız ve topladığınız olayları çoğaltmanız gerekir
  • Bu kanlı savaşları, liderlik ve olağanüstü güç göstermeniz için mükemmel bir fırsata dönüştürün.
  • Arzu, bu saldırıları savuşturmak için gerekli silahları yakar ve kendiniz için toplar.

Neler yeni ?

● An option to get all hints at once now becomes available after the initial tutorial levels.● Enabled Google's "swappy" system that smoothes out your screen's frame rate.● Updated Unity Engine software.● Minor translation and other bug fixes.● Thank you for your continued patience on the Aquarium feature.


Hemen indir (8mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.