Truck Simulator : Ultimate MOD APK v1.1.8 (Reklamsız)

Truck Simulator : Ultimate MOD APK v1.1.8 (Reklamsız)
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Zuuks Games
Yayıncı Zuuks Games
Tür Simülasyon
Boyut 1mb
Versiyon 1.0.8
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 1, 2022
MOD Bilgisi Reklamsız
Android Android Simülasyon
4.4 ( 501 ratings )
Price: $0
Hemen indir
 • Reklamsız

Rate this post

Truck Simulator: Ultimate , kendi ofisinizi yönetmenin yanı sıra nihayetinde bir kamyon kullanma hissini yaşayabileceğiniz bir oyundur. Oyuncular, gözlemlemeniz gereken birçok unsurun bulunduğu uçsuz bucaksız bir dünyayı deneyimleyecekler. Aynı zamanda heyecan verici bir oynanış ile oyun içerisinde çok fazla para kazanacaklar ve bu miktarı birçok farklı amaç için kullanacaklardır. Kaçırmamanız gereken bir oyundur.

GERÇEK SÜRÜŞ HİSSİNİ YAŞAYIN

Truck Simulator: Ultimate’ı deneyimlediğinizde, kamyonunuzu sürerken birçok bina, çeşitli işlevler bulacağınız tamamen gerçekçi ve ayrıntılı bir dünyaya taşınacaksınız. İstediğiniz gibi deneyimlemeniz için doğru olan görüş açısını seçebilirsiniz. Bir simülasyon oyunu ile bakış açısını değiştirmek, kendilerini daha detaylı bir şekilde karaktere dönüştürecekleri zaman artık garip değil. Oradan, oyunun getirdiği deneyime dalacaklar.


Kamyonunuzu görebileceğiniz birincil perspektif, çevrenizi görmenize yardımcı olan üçüncü perspektiftir. Aynı zamanda, sadece kamera değiştirme düğmesine basmak, görüş açısı da tamamen değişir, böylece deneyimi değiştirebilir ve bazı durumlarda özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Oyun ayrıca sürüş sırasında dinleyebileceğiniz bazı radyo istasyonlarını da entegre ediyor ve mevcut güncellenmiş sürümde kanal sayısı artırıldı.

İŞİ ALIN VE MÜKEMMEL SÜRÜŞ

Truck Simulator : Ultimate’da üstlendiğiniz iş, sürüş becerilerinizden yararlanacağınız ve her işin gereksinimlerini yerine getirmeye çalışacağınız tamamen basittir. Alabileceğiniz para miktarı ile birlikte uzun bir iş listesi olacak. Kabul sürecini tamamladıktan sonra aracınız ile başka bir ortama taşınacaksınız. Tabii ki, bu bir kamyon; daha sonra, malları almak ve yolculuğa başlamak için ön sürücüyü belirlenmiş konteynere göndermeniz gerekecektir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyunda yaşadığınız dünya tamamen gerçekçi çünkü tek başınıza kullanacaksınız ve uymak zorunda kaldığınız birçok araç ve trafik mekanizması var. Sanki gerçek bir yolda gidiyorsunuz ve her yolda market gibi bir şey alıp gidebileceğiniz binalar var. Aynı zamanda çeşitli kontrol özellikleri ile arkadaki aracı kolayca görebilmek için viraj alırken veya aynayı hareket ettirirken ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

ÇOK PARA KAZAN VE ŞİRKETİNİZİ KURUN

Gerçekten de Truck Simulator : Ultimate’ın ilk seviyesini deneyimlediğinizde, çeşitli kontrol düğmeleri ve üstesinden gelmeniz gereken birçok durum nedeniyle birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Ancak zamanla kendinizi bu oyunun dünyasına kaptıracak ve bir seviyeden diğerine tamamlayacaksınız. Bu oyunda, yeni kamyon satın almak veya şirketinize yatırım yapmak gibi harcamak için belirli bir miktar para biriktireceksiniz.

Simülasyon oyununun yanı sıra, ofisiniz olduğunda iş adamı tarzı oyun deneyimi de yaşayacaksınız. Oyunun başında, onu geliştirmek için çok fazla paranız olmayacak, ancak bir süre sonra ofisinizi verimli hale getirmek için daha fazla mobilya satın alabilir ve daha fazla personel kiralayabilirsiniz. Bazı farklı tipte kamyonlar oyuncuların deneyimlemesini bekliyor ve gerçekten de bu unsurlara ilgi duyacaksınız.

ÖZELLİKLERİ

 • Çok oyunculu oyunlar için sezon. Paylaşılan kargo taşıma veya yarışlarda yarışma seçeneğiniz var. Yepyeni bir çok oyunculu deneyime sahip olacaksınız.
 • Dünya çapında 100’den fazla yerde çok çeşitli yükleri taşıyın
 • Kazancınızı ve riskinizi artırmak için navlun stokları için açık artırmalara katılın.
 • Kendi şirketinden sorumlu ol
 • Kendi kamyon filonuzu oluşturun.
 • Uzun vadede karı maksimize etmek için personel alın ve firmanızı yönetin.
 • Çalışma alanlarınızı dilediğiniz gibi oluşturun.
 • Farlar, tamponlar, kornalar, kokpit lambaları ve diğer özelleştirme seçenekleri ekleyerek araçlarınızın görünümünü iyileştirin.
 • 32’den Fazla Çarpıcı Otomobil
 • Amerikan ve Avrupa kamyonlarını sürmede şansınızı deneyin.
 • İkinci El Kamyonlar için pazar
 • Çok detaylı kokpitler
 • Dinlenme yerleri. Dinlenme alanlarında artık yiyecek ve içecek siparişi verebilirsiniz.
 • DLC modu sistemi (DLC, Dinamik Yük Kontrolü anlamına gelir).
 • 25’ten fazla farklı dil desteklenmektedir. Ülkede 250’den fazla radyo istasyonu bulunmaktadır.
 • Büyük otoyollarda ücretli yollar
 • Gerçekçi hava durumu. Köy, şehir ve otoyoldaki yollar

Neler yeni ?

Truck Simulator : Ultimate- Düşük cihazlar için optimizasyon yapıldı.- Birçok hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi yapıldı.


Hemen indir (1mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
 • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.