Vlogger Go Viral: Tuber Life

Vlogger Go Viral: Tuber Life
Uygulama Adı Vlogger Go Viral: Tuber Life Vlogger Go Viral: Tuber Life is the most famous version in the Vlogger Go Viral: Tuber Life series of publisher Tapps Games
Yayıncı Tapps Games
Tür Strategy
Boyut 42mb
Versiyon 2.43.1
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi April 20, 2022
MOD Bilgisi Unlimited Money
Android Android Strategy
4.5 ( 223 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Unlimited Money: You have a lot of money.

Rate this post

Vlogger Go Viral: Streamer Tuber Life Simulator, size heyecan verici deneyimler yaşatacağı için görmezden gelemeyeceğiniz boşta bir oyundur. Boşta kalan türdeki oyunlar birçok oyuncu tarafından her zaman sevilir çünkü çok fazla şey yapmanıza gerek kalmaz, ancak yine de eğlenceli eğlence anları yaşarsınız. Ve bu oyun sizi dünyaya götürdüğünde bir istisna değildir ve aynı zamanda çok ünlü bir vlogger’ın veya çevrimiçi YouTuber’ın hayatı olarak da adlandırılabilir.

KARİYER YOLUNDA İLK ADIMLAR

Youtuber, Vlogger veya belki de Streamer tabiri, 4.0 çağında ve teknoloji çağının gerçekten bugünkü gibi geliştiği günümüz gençliğine artık yabancı değil. Çevrimiçi topluluk için bir eğlence biçimi olarak görülüyor, aynı zamanda birçok insan için para kazanma fırsatı olarak görülüyor. Bu iş gerçekten çok zor değil, ama aynı zamanda çok fazla yaratıcılık ve düşünme gerektiriyor, pek çok insan trendi yakaladı.


Ayrıca ünlü bir Youtuber olmak ve sosyal paylaşım sitelerinde çok sayıda hayranınız olmak için onlardan biri olacaksınız. Oyuna hemen yatak odanızda başlayacaksınız ve yaklaşan görev için yardımcınız Seelie’den yardım alacaksınız. Sosyal medya platformlarında viral olabilmek için güncel trendlerin neler olduğunu bilmeniz gerekiyor ve oradan çeşitli konularda videolar çekmeye başlayacaksınız. Doğru yolda ilerlemeye devam ederseniz, büyük bir hayran kitlesine sahip ünlü bir Youtuber olabilir ve özellikle kısa sürede çok para kazanabilirsiniz.

OYNAMAK ÇOK ZOR DEĞİL

Gerçekten de, gerçek hayat her zaman oyundan farklı olacaktır, bu nedenle Vlogger Go Viral’de Youtuber olmak gerçekte olduğundan çok daha kolay olacak ve özellikle cesaretiniz kırılmayacak. “Başlat” düğmesini tıkladığınızda oyun sizi video oyunları, haberler veya teknoloji incelemeleri gibi bir dizi trend kategoriye götürecektir. Konuyu seçtikten sonra, isterseniz oyundaki karakteriniz otomatik olarak açılacaktır. videoyu üretin ve yüklemeden önce bir süre beklemeniz gerekecek.

Videonuzun çekilmesini beklerken, sıkılmamak için oyunun özel olarak eklediği bazı aksiyonlar veya “sömürü” yapabilirsiniz. Videoyu tamamlama süresini kısaltmak için ekrana sürekli dokunmanız yeterlidir ve oyunun verdiği beklenen 1 saatten daha hızlı bitecektir. Merak ediyorsanız, videoyu başarıyla dışa aktarıldıktan hemen sonra izleyebilirsiniz.

EĞLENCE ÖZELLİKLERİ YORUMLARI OKUMA

Her YouTuber veya Vlogger, bir dahaki sefere deneyimlerinden ders alabilmek için hayranların kendilerine yaptığı yorumları veya bazı yorumları her zaman dört gözle bekler. Bu oyun ile de videonuz ağa yayıldıktan sonra bilgisayar ekranındaki oynat butonu ile ikona tıklayarak yorumları okuyabilirsiniz.

Olumlu yorumların yanı sıra, bazen çok sayıda olumsuz ve nefret dolu yorum da alacaksınız, ama sorun değil. Bu kullanıcıları birkaç saniye içinde kolayca engelleyebilirsiniz. İyi bir ipucu, mevcut trendin ne olduğunu öğrenmek için yorumları okuyabilmeniz ve yapmanız gereken bir sonraki video için bir ipucu görevi görmesidir. Sadece bir süre aşağı kaydırın ve hashtag içeren yorumları göreceksiniz ve ihtiyacınız olan şey bu olacak.

Bir gün Youtuber olma hissini yaşamak ve denemek isteyen Vlogger Go Viral’e gelirken Vlogger’ın nasıl olduğu sizin için çok zor olmayacak. Bu işle ilgili tüm merakınız veya sorularınız cevaplanacak, ancak bazen düşündüğünüz kadar basit olmayacak çünkü başarılı olmak için önünüzde birçok zorluktan geçmeniz gerekiyor.

Neler yeni ?

Bug Fixes & Improvements


Hemen indir (42mb)

Artık indirmeye hazırsınız Vlogger Go Viral: Tuber Life ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.