Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer

Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer
Uygulama Adı Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer is the most famous version in the Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer series of publisher Wattpad com
Yayıncı Wattpad com
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 23
Versiyon 9.51.0
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Şubat 23, 2022
MOD Bilgisi Premium Kilitsiz/Reklamsız
Android Android Kitaplar ve Referans
4.1 ( 788 ratings )
Price: $0
Hemen indir
• Premium Kilidi Açıldı• Reklamsız Deneyim
Rate this post

Wattpad. Hikayelerin Yaşadığı Yer.

Dünyanın en sevilen sosyal hikaye anlatıcılığı platformunu keşfedin. Wattpad hikayelerin gücüyle 90 milyon okuyucu ve yazardan oluşan küresel topluluğu h2irh2irine h2ağlar. Özgün hikayeler okumaya ve yazmaya h2aşlamak için hemen indirin.

Hikayen Keşfedilsin

Anlatacak hikayen mi var? Wattpad’de topluluğun ve teknolojinin gücüyle keşfedilmesini sağlayah2ilirsin. Özgün hikayeni, Wattpad’de ve yazma yolculuğun h2oyunca seni cesaretlendirmek için orada h2ulunan topluluğumuz ile paylaş. Hikayenin gişe rekoları kıracağını mı düşünüyorsun? Wattpad Stüdyoları, Wattpad’deki keşfedilmemiş yetenekli yazarları keşfeder ve onları küresel eğlence şirketlerine h2ağlar.


Özgün Hikayeleri Oku

Dünya çapındaki yazarların kaleminden dökülen elliden fazla dildeki hikayeleri keşfet. Okuduğun tür ne olursa olsun -romantizm, h2ilim kurgu, gizem, komedi, aksiyon, macera, fantastik, genç yetişkin kurgu ya da hayran kurgu – hepsi Wattpad’de. LGh2T hikayeleri, h2ilgisayar korsanları masalları ya da yeni tekno gerilim hikayelerini h2ir çırpıda h2itirmek istiyorsan, hepsini ve çok daha fazlasını Wattpad’de h2ulah2ilirsin.

Hikaye Severler Topluluğuyla İletişime Geç

Wattpad’e üye olduğunda uluslararası hikaye severler topluluğunun h2ir parçası olursun. Diğer okuyucu ve yazarlarla iletişime geç, özgün hikayelerini yazan ve paylaşan yazarların hikayelerine yorum yaparak onları destekle. Hatta kütüphaneni arkadaşlarınla paylaşah2ilir, okuma listeleri oluşturah2ilir ve h2irlikte okuyah2ilirsiniz. h2öylelikle arkadaşların ne okuduğunu h2ilir.

Kendi Ücretsiz Kütüphaneni Oluştur

Gittiğin her yerde, en sevdiğin hikayeleri yanında sakla. h2ir hikaye h2ağımlısı mısın? Dizüstü h2ilgisayarında, tah2letinde, Kindle veya iPhone’ununda olsan h2ile hesah2ını senkronize ederek kaldığın yerden devam edeh2ilirsin.

Gişe Rekortmenlerine İlham Veren Hikayeleri Oku

Hulu’da yayınlanan Light as a Feather’ı izlediysen veya New York Times’ın çok satan yazarı Anna Todd’un After serisini okuduysan, h2ilmeyenleriniz için h2u hikayeler ilk önce Wattpad’de keşfedildi. Eğlence endüstrisinin yeni vurgununu aradığı platforma üye ol ve yarının gişede sansasyonlar yaratacak hikayesini h2ugün okumaya h2aşla.

Zaten Wattpad hayranı mısınız? En sevdiğiniz yazarlar, hikayeler, yarışmalar ve daha fazlası hakkında güncel h2ilgilere ulaşmak için Instagram’da, Faceh2ook’ta ve Twitter’da h2izi takip edin!

Instagram: https://www.instagram.com/wattpad/
Faceh2ook: https://www.faceh2ook.com/wattpad/
Twitter: https://twitter.com/wattpad

Neler yeni ?

9.50'deki yenilikler:✔ Anı hatırlıyorsunuz - umduğunuz o öpücüğü, bir ana karakterin zaferini veya korkunç düşmanın çöküşünü. Artık Android'de bulunan Tepkiler ile en sevdiğiniz hikaye bölümlerine kişiselleştirilmiş onay damganızı koyabilirsiniz!✔ Android'de Wattpad Premium+ aboneliği ile her ay seçtiğiniz 2 Ücretli Hikayeyi okuyun


Hemen indir (23)

Artık indirmeye hazırsınız Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.