Wild Hunt: Hunting Games 3D

Wild Hunt: Hunting Games 3D
Uygulama Adı Wild Hunt: Hunting Games 3D Wild Hunt: Hunting Games 3D is the most famous version in the Wild Hunt: Hunting Games 3D series of publisher Ten Square Games
Yayıncı Ten Square Games
Tür Simulation
Boyut 71mb
Versiyon 1.468
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi May 19, 2022
MOD Bilgisi Equipment
Android Android Simulation
4.5 ( 935 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Av teçhizatınızı toplama, silah doldurma, duyularınızı keskinleştirme ve gerçekçi avlanma yerlerinde vahşi hayvanları takip etme zamanı. Gerçek avcı ol ve vahşi doğanın çağrısına cevap ver!

Nihai bir av deneyimine hazır mısın?
Yeni ve nefes kesici avlanma yerlerini ziyaret etmeye ve gerçekçi vahşi hayvanlara ateş etmeye var mısın?
Öyle mi? farklı av oyunları modlarını denemeyi hayal etmek: ücretsiz av, av yarışması, spor avı kampanyaları?
1v1 PvP çevrimiçi modunda diğer gerçek avcılar, atıcılar, tüfekçilerle rekabet etmekle ilgileniyor musunuz?
Nasıl yapılacağını öğrenmek için istekli misiniz? bir silah yüklemek, yayınızı veya tüfeğinizi yükseltmek, bir kurt, geyik veya başka bir avcı oyunu vurmak için mi? ormanlar, dağlar, ormanlar veya savana
→ Afrika, Avrupa, Avustralya, Amerika veya Asya’daki av bölgelerini ziyaret edin
→ Rüzgar, yağmur ve farklı türdeki teçhizat ve cephanenin farkında olun. Mevcut en gerçekçi av oyunudur!
→ Avlanma becerilerinizi geliştirin, çevrimiçi 1v1 PvP modunda yarışın ve dünyanın en iyi hayvan avcısı olun!
→ Yeni bir av kulübü oluşturun veya mevcut olana katılın. Arkadaşlarınızla avlanmanın keyfini çıkarın ve heyecan verici av kulübü etkinliklerinde dünyanın her yerinden diğer avcılarla tanışın!


AVCILIK KULÜPLERİ’ne katılın veya oluşturun!
Yepyeni özelliğimizin tadını çıkarın – av kulüpleri! Arkadaşlarla avlanmaktan daha heyecan verici ne olabilir? Halihazırda var olan yüzlerce av kulübünden birine katılın veya yeni bir tane oluşturun ve avcı arkadaşlarınızı davet edin! Zaman sınırlı grup etkinliklerinde birlikte avlanın ve diğer kulüplerle rekabet edin!

Hayvan avı turnuvaları & şampiyonalar – şimdi yarışın!
Skor tablosuna tırmanın ve ünlü hayvan avı uzmanı olun! Wild Hunt’ta ücretsiz olarak katılabileceğiniz birçok av turnuvası ve şampiyona bulacaksınız. PvP çevrimiçi modumuzda diğer avcılara meydan okurken avlanma becerilerinizi mükemmelleştirin ve gerçek geyik avı ustası olduğunuzu kanıtlayın! En iyi geyik avcısı kazansın!

Gerçek yerler – gerçek hayvanlar
Tüm kıtalarda gerçekçi avlanma yerlerine seyahat edin ve bu bölgeleri doğal olarak engelleyen gerçek hayvanları avlayın. Yellowstone Park’ta (ABD) bir geyik veya ayı avlayın, Nil’de (Mısır) bir gergedanı takip edin, Arktik Okyanusu’nda (Rusya) bir mors yakalayın, Avustralya Taşrasında bir dingoyu hedefleyin ve çok daha fazlasını yapın! Doğrudan mobil cihazınızdan en egzotik yerlere avlanmaya gidin. Geyik avlama oyunları artık küreselleşti!

Silahınızı Seçin
Ücretsiz av ekipmanından en sevdiğiniz teçhizatı alın veya yenisini satın alın. Tüfekler, pompalı tüfekler arasında seçim yapın veya okçuluk becerilerinizi bir spor av tatar yayı ile gösterin. Farklı yerler ve av oyunları için farklı teçhizat seçerek düzenli olarak düzeltin ve yükseltin. İster klasik bir ok ve yay hayranı olun, ister ateşli silah fanatiği, Wild Hunt bir av eldiveni gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve avlanma alanlarının en büyük yırtıcısı olmanızı sağlayacak bir silaha sahip!

Uyarıcı 3D Grafikler
Wild Hunt’ı diğer tüm aksiyon atış oyunlarından ayıran şey, çekici 3D grafikleridir. Silah dürbünüyle avlanan hayvanı yakından gözetleyin, nişan alın ve tetiği dikkatlice çekin! Merminin ağır çekimde uçtuğunu, çalıları delip geçtiğini ve hedefi vurduğunu izleyin – Bullseye!

Fisting Clash’in yetenekli yaratıcıları tarafından geliştirildi – en iyi ve en iyilerden biri; En çok hasılat yapan balıkçılık uygulamaları – Wild Hunt, dünya çapındaki gerçek avlanma yerlerine dayanan büyüleyici grafiklere sahip, sosyal, aksiyon dolu bir spor oyunudur. Harika dış mekanlara adım atın, silahınızı seçin, nişan alın & ateş! Yeni arkadaşlar bulun, av kulübüne katılın veya oluşturun ve heyecan verici etkinliklere katılın. Geyik avlama oyunları tamamen yeni bir seviyede ilerledi – sonunda 2022 gibi hissettiren bir şey!

Bizi Facebook’ta takip edin https://www.facebook.com/wildhuntapp/
Wild Hunt – en iyilerden biri en iyi mobil av oyunları. ŞİMDİ ÜCRETSİZ İNDİRİN!

Neler yeni ?

Don’t let it be a wild-goose chase and check out Wild Hunt’s new fixes.


Hemen indir (71mb)

Artık indirmeye hazırsınız Wild Hunt: Hunting Games 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.