Zombie Tsunami

Zombie Tsunami
Uygulama Adı Zombie Tsunami Zombie Tsunami is the most famous version in the Zombie Tsunami series of publisher Mobigame S A R L
Yayıncı Mobigame S A R L
Tür Arcade
Boyut 72mb
Versiyon 4.5.99
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 8, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız para
Android Android Arcade
4.5 ( 810 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Sınırsız para


Rate this post

Şehre zombilerle saldırın! İnsanları zombi yaparak en büyük kalabalığı oluşturun., oyuncunun sürekli hareket eden ve hayatta kalanlara saldıran bir zombi lejyonunu kontrol ettiği bir oyundur. Tek bir ısırık ile zombi sayısı artacak ve yeni güçler daha uzak yerlere seyahat etme fırsatını yakalamanıza yardımcı olacak.

ETKİNLİK ARACILIĞIYLA NOEL ATMOSFERİNİ DENEYİMLEYİN

Zombie Tsunami’nin içinde Noel etkinlikleri yaşanmaya devam ediyor ve kimse bunun getirdiği deneyimi ve dekorasyonu görmezden gelemez. Aynı zamanda, bu oyunun yeni versiyonunda deneyimlemeniz ve tamamlamanız için ilginç aktiviteler ve görevler de sizi bekliyor.


ZOMBİ OLUN VE DÜNYAYI İSTİLA EDİN

Zombie Tsunami’de dünyanın arka planı, dünyayı tamamen kaotik hale getiren bir zombi salgınıdır çünkü zombiler tek bir ısırık ile herkesi bir dosta dönüştürebilir. Yani dünya yavaş yavaş yok oluyor ve bu zombiler dünyanın birçok yerinde artacak. Aynı zamanda aynı zombiler birçok zorlukla karşılaştığında ve birçok farklı yere ulaştığında bu süreci yönlendirecek olan sizsiniz.

Bu zombiler otomatik olarak hareket edecekleri için onları kontrol etmekte çok fazla sorun yaşamayacaksınız. Göreviniz, onları yok etmek için tasarlanmış engellerin üzerinden atlamalarına yardımcı olmak için ekranı çoğaltmak. Aynı zamanda oyunda nasıl tıkladığınıza bağlı olarak birçok farklı atlama gerçekleştireceksiniz. Mümkün olduğu kadar çok beyin kazanmaya çalışacağınız sonsuza koşma oyununa benzer.

MÜMKÜN OLDUĞU KADAR BEYİN KAZAN

Zombie Tsunami’de oyuncuların basit bir hedefi olacak: mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve yolda olabildiğince çok insana saldırmak. Zombilerin başlangıç ​​sayısı oldukça azdır ve önünüze çıkanları ısırmalarına izin vereceksiniz. Aynı zamanda içinde insanların olduğu bir araç gördüğünüzde, onlara saldırmak ve onları yok etmek için yeterli sayıda ihtiyacınız olacak. Ayrıca solucan delikleri, bombalar ve ters yönde hareket eden araçlar gibi kaçınmanız gereken birçok şey olacak.

Oyunda bölümü tamamladıktan sonra, bölümde topladığınız beyinlerin sayısının bir özetini alacaksınız. Aynı zamanda gerekli miktara ulaşılırsa, gözlerinizin önünde beklenmedik bir ödül belirecektir. Ayrıca oyunun görevlerini tamamlamanız ve çözümü bir test kavanozuna doldurmanız gerekiyor. Test kavanozu patladığında, belirli bir miktar altın alacaksınız ve bu miktar, boyutuna bağlı olarak artmaya devam edecek.

OYUNCULAR İÇİN YARDIMCI DESTEK

Zombie Tsunami’de oyuncular zombilerin güçlü saldırılarından ve sayılarından yararlanacak ve gizemli bir beyaz kutu bulacaklar. Bu kutuda, zombilerin hızlı bir şekilde belirli bir duruma dönüşmesini sağlayan bir dönüşüm yeteneğidir. Havada uzun süre uçabilen bir ejderha, bomba hasarına karşı bağışık bir futbol takımı, hepsini yok eden dev bir makine ve daha birçok güç gibi dönüşüm formları tamamen çeşitlidir.

Kesinlikle kimsenin görmezden gelemeyeceği bir güç bir zombi kuşudur ve bu kuş zombilerinize eşlik edecektir. Özellikle oyuna başlamadan önce onları donatacak ve uygun olduğunu düşündüğünüzü seçeceksiniz. Aynı zamanda seviyeye göre de bölünmüşlerdir ve sahip oldukları etkiler aynı değildir. Bu nedenle, oyunda en yüksek sonuçları elde etmek için uygun oyun stratejisini seçecek olan siz olacaksınız.

ZOMBİLERE YÜKSELTME YAPIN

Kazandığınız para nihayetinde yeni güçlere erişmenizi sağlar. Oyunun başındaki zombilerin gücünü ve sayısını arttırabilir ve sahip olduğunuz dönüşüm yeteneklerinin gücünü arttırabilirsiniz. Spesifik olarak, bu yetenekler, tam olarak yükseltilmedikleri için ilk kez kullandığınızda zayıftır. Belirli bir yükseltme seviyesine ulaştığınızda, getirebilecekleri yıkımı fark edeceksiniz.

Yükseltme öğelerinin yanı sıra bazı havalı kostümler satın alabilir ve zombilerinizi giydirebilirsiniz. Bu zombiler komik bir görünüme sahip olduğunda ve deneyim zamanınızı daha eğlenceli hale getirdiğinde bu çok mantıklı geliyor.

Zombi istilası oyuncular için heyecan verici çünkü;

  • Birçok zombinin ısırıklarıyla sürekli olarak yok olacağı ve çoğalacağı ve kaosa neden olacağı bir dünya.
  • Sürekli hareket halinde olan eğlenceli zombileri kontrol edecek ve birçok tehlikeli engelden kaçınacaksınız.
  • Zombi sayısı artacak ve birçok kişinin saklandığı birçok aracı yok etmenize yardımcı olacaktır.
  • Güçlendirme özelliği, zombi istilasını daha güçlü hale getirir ve güçlü silahlara karşı daha uzun süre hayatta kalır.
  • Bu oyunda görevler her zaman oyunculara heyecan getiriyor ve devam eden Noel etkinliğini kaçırmamalısınız

Neler yeni ?

- Bahar etkinlikleri!- Hata düzeltme ve iyileştirmeler- Daha büyük ekranlar için optimize edildi- Hızlı İşleme


Hemen indir (72mb)

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Tsunami ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaMobigame S A R L

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.